Ново
Основи 36 W 18 D 76 H 5 - ПОЛИЦА NSF Жица Полици Единица Со Тркала, lb Капацитет, Хром Боја

Основи 36 W 18 D 76 H 5 - ПОЛИЦА NSF Жица Полици Единица Со Тркала, lb Капацитет, Хром Боја

Достапност: Залиха
DEN 2384.00

Тринити Основи НСФ сертифицирана решетка за полици за жици е совршена за секој бизнис, дома, гаража или кујна. Со капацитет од 250 килограми по полица на израмнувачи на стапалата, може да ги држи вашите големи, тешки кутии, големи предмети и сѐ помеѓу нив. Собранието не бара алатки и користи систем за заклучување на лизгачки ракави што им овозможува на полиците да бидат прилагодливи во чекори од 1 инчи. НСФ сертифициран. Хромирана боја. Ecostorage® финиш претставува еколошко производство - не се испуштаат токсични хемикалии во животната средина за време на производството на овој производ. (5) - полици за Потрошувачи 36" х 18". Капацитет на тежина на тркала (рамномерно распоредени) - 100 фунти по полица / 600 фунти вкупна тежина. Капацитет на тежина на стапалата израмнувачи( рамномерно распоредени) : 450 фунти по полица / 2700 фунти вкупна тежина. (4) - 3" х 1" вртливи тркала-2 заклучување и 2 не-заклучување. Полици прилагодливи во чекори од 1". Лесно, нема собрание на алатки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Во компактен простор, изборот на вистинските парчиња мебел е клучен за да се чувствувате опуштено и удо�

Атлантик Жица Игри Решетката, 3 х Конзола, 6 х Контролер, 70 х ЦД, Челик, Сребро Атлантик Жица Игри Решеткат�

Imagio Home ја претставува колекцијата за живеење во студиото Дизајнот на чиста линија и современиот стил ќе

Денешните динамични теми за дизајн честопати повикуваат на промена на големината и функцијата на прост

Овој елегантен и забавен дизајн од колекцијата Реми гарантира дека оваа стаклена полица ќе остави изја�

Прилагодливите додатоци за полици Со црна жица нудат стилско решение за складирање без прашина Жицата �

Кој вели дека полицата за складирање не може да биде убава позадина за привлечен аранжман на вашето сек�

Нишите се користат во домовите речиси 2000 години, прво направени од бел мермер во домот на нерон Повеќето

SAFAVIEH Jules Прилагодлива Хромирана Жица Мини Решетка Хром Дизајнирана Да одговара на секоја потреба за скл

Искористете го максимумот од вашиот простор со оваа 3степена полица направена од главните места Оваа по

Инспириран од јапонскиот збор "mingei " што се однесува на уметнички предмет што го уживаат многумина, овој

Сафко Абердин Е Хоризонтален Менаџер На Хартија, 5Оддел, Цреша 20.25 "Х х 15" В х 11.75 " д.Цреша заврши Дизајнира

Полиците за складирање се одличен избор и за станбено и за комерцијално складирање, обезбедувајќи мног�

Полиците за занитвам од железен Коњ се дизајнирани за тешка употреба Дизајнот без завртки овозможува б�

Големина : 18 "x 12.5 " x 9 3 / 8 "Лесно е да се сноси еден од друг, патот и колку ви се допаѓа! Одлична листа за иде

Организирајте го вашиот дом или канцеларија со системот за полици за полици со 4 полица во Севилја Класи

Подигнете го вашето мултимедијално складирање со нашата современа единица за полици со 12 полици, решен�

Карактеристики цврстите полици се решение каде нечистотијата, прашината и излевањето се потенцијално �

Scroll