Ново
Акција топлина 5v Загреан Елек Лагер-L XL

Акција топлина 5v Загреан Елек Лагер-L XL

Достапност: Залиха
DEN 1.00

Акцијатаглава За Топлина Елек е одлична опција за оние кои сакаат да останат топли без сите тие гломазни слоеви. Дизајниран да се носи преку друга облека и под јакна, Облогата со Загреан Елек со Акција го одржува вашето торзо топло. Акцијагрева батерија загреаната облека користи иновативна технологија дизајнирана да ја загрее основната телесна температура. Овие револуционерни облеки имаат вградени грејни панели и се направени со Акционен флекс материјал кој обезбедува лесна топлина, удобност и разноврсност. Облеката загреана со топлина користи далеку инфрацрвено греење и технологија за рефлектирање на топлина Со Бранови За да испорача часови топлина и удобност. Акцијатагрева ви овозможува да останете топли и да уживате во зимските активности на отворено подолго од кога било досега. Без разлика дали сте подготвени да возите низ градот со вашиот мотоцикл, да ловите, задната врата или да уживате во студот на сезоната, Лагер За Загреан Елек Од 5 Волти Е подготвен да ја загрее вашата топлина! Моќниот систем За греење во Три зони вклучува 3 вградени грејни панели, стратешки поставени на градите и горниот дел од грбот за да ја загреат температурата на вашето основно тело. Технологија За Контрола на допир-Копче (3 поставки). 4 ПРЕДВОДЕНИ индикатори за напојување го прикажуваат траењето на батеријата на банката за напојување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Големина (см / инч)tttttttttt tt t t t t t / t29 13 t Должина : t46t / t18 11 t Bottom Ширина : t100t / t39 37 Mt Bust : t78t / t30.71 t Должина : t47t / t

Жени Su Зима Велур Етнички Реси Без Ракави Кардиган со Реси Можеме да гарантираме дека целокупниот стил �

Лесен стил се комбинира со висока топлина на мансарда за овој спакуван елек од 360 воздух Слој на овој жен

ТИГ Вистински Ловец Женски Спортски Елек, Стилски Дизајн со Надворешни И Внатрешни Џебови За Женски Нај

Ако не се користи за долго време,ве молиме не приклучете во отстранлив charger2.Притиснете го прекинувачот �

Премногу е топло да се носи ватирана јакна и премногу ладно за само кардиган џемпер . борбите се реални...

Климатски концепти дами меки од руно елек со факс кожен трим Застанете кабриолет јака, поштедете аспира

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Елек Без Ракави, Летен Елек Тип На Шема : Еднобојна, Џ

Опис : Пол : Жени, Дами, Мажи, Унисекс Стил : Зимски Топол Елек, Секојдневно Палто За Долна Облека,Женски Ел

Женски Елек, Без Ракави V Вратот Еднобоен Копче Елек Надворешна Облека Жилет За Секојдневна Улица Основ�

Овој елек без ракави плус големина на кардиган е лесен начин за облекување на секој едноставен изглед! О

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, С�

Жените Гроздобер Y2k Везени Елек Блузи Бохо Цветни Лен Отворен Пред Исечени Кардиган Повик Елек Јакни Ос�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Зимски Есенски Елек, Секојдневно Палто За Долна Облека,Женски Елек Од Јакна �

Останувате топло и изгледате симпатично? Доволно лесен со елек на швајцарската технологија, тренддесно

Со професионална ткаенина за костуми што ги одржува елените остри сите времиња, задниот прилагодлив по�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Зимски Топол Елек, Секојдневно Палто За Долна Облека,Женски Елек Од Јакна Ти�

Жени Зимски Велур Етнички Реси Без Ракави Кардиган Со Реси карактеристики : 1.It изработен е од материјал�

Женски Елек, Качулка Вратот Без Ракави Патент Елек Блузи Повик Улица Партија Пролет Fall Зимски Капут ...

Материјал : 100% Полиамидна Ткаенина : Завршна Обработка, Топло Обложување : Полиестер, Taffeta37gsm Design : Обични

Женска Мода Цветни Печатење Плисирани Ракави Обична Маица Елек Копче Топматеријал : полиестер...

Елекот на оваа дама има шик принт на главата, цврсто вклопување и класично тркалезно деколте Опис на про

Жените Обични Пролет И Лето Еднобојни Повеќебојни Шупливи Елек Без Грб Материјал : Полиестер Боја : како

Материјал : Полиестерокција : Дневна, Секојдневна Сезона : Лето, Aut : Женски Тип На Шема : Дебелина На Печат

Scroll