Ново
Рокланд Мелбурн 20 Тешко Проширување На Багажот

Рокланд Мелбурн 20 Тешко Проширување На Багажот

Достапност: Залиха
DEN 1.67

Овој носач е направен од поликарбонат. Главните придобивки на овој материјал-тоа е исклучително лесен, тоа е издржлив, и ја штити содржината на вашиот багаж. Четири повеќенасочни тркала за центрифугирање ротираат 360 степени за лесно маневрирање. Овој багаж ви овозможува да спакувате повеќе додека избегнувате вишок надоместоци за тежина наметнати од повеќето авиокомпании. Повеќенасочни тркала за центрифугирање за лесно маневрирање. Модерна внатрешна хромирана телескопска рачка со рачка на копчето. Внатрешна мрежа и џеб со патент и еластичен џеб. 20"Х13" х10 " тежи 7,5 килограми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ова 20" абс проширување тркалање рачно е идеална торба за сите ваши патувања Се одликува со конструкција

Ова носење е направено од Поликарбонат / СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Главните придобивки на овој материјалтоа е ис

Забава на сонце! Добијте ја најжешката колекција за патувања оваа сезона, Од Ifly, оценет и прегледан Брен�

Овој мрша е направен од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Главните придобивки на овој материјалтоа е исклучително лесен

ДЕЛСИ ПАРИЗ ХЕЛИУМ Аеро 21 " Рачниот Багаж Со Цврсто Спинер Е направен од Лесен и издржлив поликарбонат м�

Омни 20 " е неверојатен лесен мек страничен багаж кој е совршен за кратки одмори или за носење на вашиот л�

ИНУСА го разви елисиското носење имајќи го предвид модерниот патник, неговиот уникатен дизајн има пред�

Патувајте самоуверено со ова елегантно, современо продолжување На Штитеник 20" Хардсајд Тркалање Рачен �

Суперстилски и подготвен за вашата следна авантура, овој отпечатен 20" лесното носење и совпаѓање на коз�

Патувањето треба да биде ветре, затоа земете го скапоцениот камен 2парче поставен на секое патување...

Четири повеќенасочни тркала за центрифугирање ротираат 360 степени за лесно маневрирање Овој багаж ви о�

Овој мрша е направен од СТОМАЧНИ МУСКУЛИ Главните придобивки на овој материјалтоа е исклучително лесен

Scroll