Ново
Со Кертриџ Метал Канистер Подмачкување Филтер, На Одговара изберете: 1968-ТОЈОТА КОРОНА

Со Кертриџ Метал Канистер Подмачкување Филтер, На Одговара изберете: 1968-ТОЈОТА КОРОНА

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Вклучува заптивка, плоча за монтирање, централна цевка и цевка за внатрешен елемент Зголемен капацитет За задржување Нечистотија висока големина на честички Задржување ниско ограничување на протокот На масло Високо издржлив И сигурен ФИЛТЕР ЗА МАСЛО ОД ВИКС Се Вклопува Изберете : 1968-1969 ТОЈОТА КОРОНА 4 Цил 1,9 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

ВИКС Радијален Печат Надворешен Воздух WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со п�

Викс Филтер За Воздух Без Труд WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со прескокнув

WIX Филтер За Воздух Панелфити : 0809 Audi Tt Quattro, 1618 Volkswagen Passat Wix WA10307 Филтер За Воздух Одговара Изберете : 20162018 �

WIX HD Филтрите за Масло обезбедуваат супериорна заштита на моторот со висок квалитет, медиуми со висок ка

Викс Кабина Филтер За Воздух Филтрите за Воздух во Кабината ВИКС го отстрануваат поленот, прашината, са�

Продаден Поединечно Овој Производ Е Дизајниран И Изработен Од Wix Filtr Ld Со Класичниот Изглед, Вистинскит�

Филтрацијата е основа на ефективна програма за одржување, помагајќи им на опремата да остане поблиску д

Филтрите За Воздух Со Премиум Панел WIX обезбедуваат одлична заштита на моторот за нормални и тешки усло�

Викс Кабина Филтер За Воздух Филтрацијата е основа на ефективна програма за одржување, помагајќи им на �

ВИКС Радијален Печат Внатрешен Воздух WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со пр�

Викс Филтер За Воздух WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со прескокнување на пл

Филтрите за автоматски менувач имаат дизајн и конструкција кои обезбедуваат нефилтрирана течност да г�

Филтрите за Воздух во Кабината ВИКС го отстрануваат поленот, прашината, саѓите и другите контаминирани

ВИКС Радијален Печат Внатрешен Воздух Филтрацијата е основа на ефективна програма за одржување, помага

Викс Филтер За Воздух WIX HD Филтрите за Воздух имаат премиум медиуми за филтрирање со прескокнување на пл

Wix HD Филтрите за Пренос имаат премиум медиуми специфични за апликацијата, вклучувајќи синтетичка, подоб

Филтрите За Воздух Со Премиум Панел WIX обезбедуваат одлична заштита на моторот за нормални и тешки усло�

Scroll