Ново
14к Жолт Златен Прстен Бенд Свадба Удобност Рамен Стандард Одговара Големина 8.5

14к Жолт Златен Прстен Бенд Свадба Удобност Рамен Стандард Одговара Големина 8.5

Достапност: Залиха
DEN 3.00

14ки 4мм Стандардна Рамна Удобност Одговара На Големината на Лентата 8.5. Материјал : Примарна Чистота : 14к|Финиш : Полиран|Камен Количина_1 : 1|Ширина На Опсег : 4 мм|Поставување Камен_1 : Машина За Прстен|Големина (Минимум) : 8,5|Големина (Максимум) : 8,75|Зголемување На Прилагодување На Големината : 0,25|Карактеристика : Цврст|Материјал : Примарен : Златен|Прстен Одговара : Удобност|Големина : Да|Камен Форма_1 : ТБД|Големина На Камен_1 : |ГРАВИРАЊЕ : ДА|тип на производ : Накит|Накит Тип : Прстени|Материјал : Основно - Боја : Жолта|прстен тип : свадба Бендови|Камен Тип (Други)_1 : Страна Камен Монтажа(И)|Прстен Форма : Рамен Висок Квалитет На Накит И Услуги. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС. Мода Фенси Прстен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој Прекрасен Прстен е изработен од Цврсто Бело Злато Од 14К Со Вистински Дијаманти и Природни Скапоцен

Убавината и едноставноста се издвојуваат Со Црвен Гранат од 1,05 кт во покачена поставка од четири краци,

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

10к Бело Злато 12мм Половина Тркалезна Свадбена Лента Големина 11,5 Големина : 11,50 Должина : 0 Мм Материјал : П

Овој Прстен е изработен од цврст златен сет Од 14к Со Природни Скапоцени Камења и акцентиран со Вистинск�

Време е да го прославите вашиот омилен тим, Сент Луис Блуз! Овој ѓердан од нхл создаден од бело злато обл�

Дајте му на прстот едноставен, но елегантен допир со оваа впечатлива свадбена лента Направен од 14 карат�

Цврсто 10к Бело Злато Тркалезно Црвено Симулирано Руби И Бел Дијамантски Канал Поставен Свадбен Бенд ил�

**ОВА Е НАРАЧАНА СТАВКА ЌЕ БИДАТ ПОТРЕБНИ 25 РАБОТНИ ДЕНА ЗА ДА СЕ ЗАВРШИ ЕДНА НАРАЧКА Стил# TN066 PSN1 WD0...

14к Бело Злато Кубни Цирконија ЦЗ Ангажман Прстен Големина 8 14К БЕЛО Злато ЗАГАРАНТИРАНА, Автентициран с�

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен бенд од бело злато од 10 карати Прикажувајќи впечатлив

14к Бело Злато 7мм Лесна Половина Тркалезна Свадбена Лента Големина 12,5 Големина : 12,50 Должина : 0 Мм Матери�

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

Овој прекрасен пар обетки со копчиња ќе додаде елегантен допир на вашиот изглед Изработени во бело злат

Запомнете го вашиот завет за љубов засекогаш со овој безвременски свадбен бенд Изработена од 10 каратно

Овој примамлив прстен носи елеганција со огнот на фацетиран кубен цирконски камен Обликуван од топло 14

14к Жолто Злато 5мм Традиционална Удобност Со Цврста Купола Обична Машка Лента За Венчални Прстени Голем

14кт Бело Злато 5,50 мм Тркалезен Моисанит 4 Обетки Од 1,2 Карат Точка БројWG3248 AMT Примарен Метал : 14к Злато, По�

Бидете подготвени да се истакнете со овие импресивни обетки со цевки со шарки Овие 14 каратно жолти и бел

Атрактивен и привлечен, овој безвременски прстен од бело злато од 14 карати е украсен со прекрасен круг с

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе Ви се допадне

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

Украсете го прстот со едноставниот и елегантен изглед на оваа свадбена лента Обликуван од кобалт, оваа �

Вечен како и вашата наклонетост кон него / неа, овој свадбен бенд е совршен избор за идниот сопруг / сопру

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, ќе ви се допадне

Покажете го вашиот стил со овие 14к обетки со обетки Од бело Злато во лондон Овие сини Обетки Со Топаз се �

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно бело злато Оваа л�

КОМПАНИЈА И УСЛУГА СО СЕДИШТЕ ВО САД : Нашиот накит поминува обемни контролни пунктови за квалитет пред

Scroll