Ново
Компјутер, Проѕирен Воил Отпорен На Пламен 14Ft H 118 W Завеса Завеса Панел-Црвена Машина Перат Ладна И Ниска Топлина За Свадба, Роденден, Туш, Саем, Или Настани

Компјутер, Проѕирен Воил Отпорен На Пламен 14Ft H 118 W Завеса Завеса Панел-Црвена Машина Перат Ладна И Ниска Топлина За Свадба,

Достапност: Залиха
DEN 2.33

1 Еез, Проѕирен Воил Отпорен На Пламен (Fr) 14 Ft H x 118 " W Завеса / Панел За Завеси Во Позадина - Црвена Машина Што Може Да се Пере Ладна И Ниска Топлина За Свадба, Роденден, Туш, Саем или Настани од потребите на професионалци за саеми до планери за венчавки, оваа Чиста завеса/позадина Што Го Задржува Пламенот на Воил прави елегантна опција за секој настан или пригода. Оваа ткаенина за завеси во заднина може да се користи за какви било проекти за украсување, вклучувајќи елегантен декор за венчавки, кабини за фотографии, изложбени салони, сценски или театарски позадини, завеси, тркачи и многу повеќе!. Барате да ја декорирате претстојната свадба, роденден, туш, саем или други настани? Дали вашето место бара материјал со високи перформанси кој не само што изгледа фантастично, туку и се спротивставува на апсолутно ништо? Тогаш Нашата Проѕирна Позадина На Завесата Што Го Задржува Пламенот Е вашето решение!. Без разлика дали се должи на државните/регионалните закони за противпожарен законик или возраста/состојбата на самиот имот (како што се штали или историски локалитети), многу места бараат драперирање и сценски театарски ткаенини за ДА БИДАТ ОТПОРНИ НА ПЛАМЕН. Нашата Чиста Воилна завеса е луксузен, достапен избор за позадини со перформанси отпорни на пожар. Со својот изглед на ленена текстура и трајна издржливост, тоа е одлична инвестиција во безбедноста и убавината на вашиот специјален настан. Не само отпорен на оган, нашата Проегирна крпа за позадина е верна на бојата и е исклучително лесна за одржување. Секоја нарачана количина содржи само еден панел за завеси.

Карактеристики

Производи во категоријата

Проѕирните модни прозорци добиваат дополнителен површински интерес со дополнителната текстура на ово�

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Чиста Завеса На Воил : Џеб За Прачки Транспарентност : Шерм�

Забелешка : ние се фокусираме на квалитетот на животот многу години и користиме одличен материјал Тоа е

Ситни ресни се граничат со ексклузивни Домашни Ресни Текстурирани Проегирни Панели За Завеси И сигурно

Прецизност Задебелена Ѕвезда Завеса Издлабена Ѕвезда Сенка Завеса Двоен Екран Карактеристики : Матери�

1 Дизајн на овој прозорец панел става природен спин на традиционален дизајн Оваа завеса се одликува со в

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Чиста Завеса На Воил : Џеб За Прачки Транспарентност : Шерм�

Подобрете ја вашата приватност Со Панелот За Завеси На Вратата Број 918 Емили Во лушпа од јајца Одликувај

Вклучени Се 2 Горни Панели На Громот.Секој панел е широк 54 инчи и е достапен во 63", 84", 95", 108", И 120" Должина.8 С

Панелите на бедфорд громет се многу уникатни во облогите на прозорците Ткаенината се третира со инфузи�

Овие уникатни панели за завеси на прозорци имаат суптилна и убава текстура која нуди стилски допир...

Нагласете ги и разубавете ги прозорците во секоја просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа ретр

Чистите завеси на воил даваат лесен, романтичен и воздушен изглед на просторијата дозволувајќи сончева

Додадете суптилен трепет на вашите прозорци со Испечатени Проегирни Завеси Од Кормак Овој гламурозен п

Scroll