Ново
Редтри Индустрии Радијатор Професионални Свиткана Дрво Рачка Боја Четка-3

Редтри Индустрии Радијатор Професионални Свиткана Дрво Рачка Боја Четка-3

Достапност: Залиха
DEN 255.84

Редтри произведува комплетна линија на најдобрите алатки компатибилни со сите видови морски премази од врвни завршетоци до антифулирачки бои. Тековното истражување и развој во комбинација со нашите односи со производителите на морски бои ширум светот ни овозможуваат да испорачаме супериорни апликатори и перформанси за секоја нова генерација морски премази. Употреба : тешко достапни области. Тип на наежвам : Чиста црна наежвам и полиестер. Трим : Плоштад. Рачка : Изшкуркан дрво. Ширина На Влакната : 3".

Карактеристики

Производи во категоријата

Браун Кина наежвам Длето трим Месингобложена челична ферула и цврста бисерна жолта пластична рачка...

Редтри произведува комплетна линија на најдобрите алатки компатибилни со сите видови морски премази о�

Редтри произведува комплетна линија на најдобрите алатки компатибилни со сите видови морски премази о�

Серија четки со добар квалитет со дрвени рачки за допири и чипови на ѕидот и домашниот декор.Серија 1610 : �

Овој лесен за употреба клип за четкичка има силни магнети за цврст зафат на лименки за боја Има вграден �

Аголна четка за појас со издлабена облога Рачка од природно дрво Нерѓосувачки челик ферул...

Браун Кина наежвам Длето трим Месингобложена челична ферула и цврста бисерна жолта пластична рачка Ста

Scroll