Ново
Кумхо Патот Вложување МТ Кал-Теренски Гуми-ЛТ265 70Р 10ПЛАЈ Номинална

Кумхо Патот Вложување МТ Кал-Теренски Гуми-ЛТ265 70Р 10ПЛАЈ Номинална

Достапност: Залиха
DEN 2272.00

Кумхо МТ51 е гума надвор ОД патот 4 WD способна да се справи со најтешките услови додека е исто толку удобна на патот како и надвор. Значи, без разлика дали станува збор за теренски, кампување, рударство, земјоделство, па дури и училишно трчање, оваа одлична гума наоколу ќе ги надмине очекувањата Кумхо Патен Потфат Мт51 Цела Сезона ЛТ265/70Р-17 121/118 П Гума Одговара : 2017-20 Гмц Сиера 1500 СЛЕ 2019-21 Шевролет Силверадо 1500 ССВ 2013 Џип wrangler неограничен рубикон 2011-18 шевролет силверадо 2500 hd wt 2010-11 Џип WRANGLER Неограничен РУБИКОН 2012-21 GMC СИЕРА 2500 Hd sle 2022-23 GMC Сиера 2500 HD про 2020-23 Шевролет Силверадо 2500 HD wt 2005 доџ рам 2500 ларами 2007-10 шевролет силверадо 2500 Хд Лтз 2022-23 ГМЦ СИЕРА 1500 ПРО 2011 ГМЦ СИЕРА 2500 хд денали 2007-10 гмц сиера 2500 хд сле 2007-10 Шевролет силверадо 3500 хд лтз 2023 шевролет силверадо 1500 ппв 2007-10 гмц сиера 3500 Хд Сле 2013 Шевролет ПРИГРАДСКИ 2500 ЛТ 2010-11 Гмц Јукон хл 2500 СЛЕ И Повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот додаток ЗА ВКЛОПУВАЊЕ за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Bfgoodrich Сите Терени T / А KO2 гуми BFGoodrich најтешките сите теренски гуми обезбедување извонредна заштита и дол

Гумата Нито Тера Граплер е гума за сите терени развиена и дизајнирана за Теренци И камиони со тишина и у�

**ДОСТАПЕН ПОПУСТ** **ОТКУПИ Во Динапро HP2 RA33 гумите од Ханкук обезбедуваат уживање во сите сезони со висо�

Мишелин Географска Ширина ТУРНЕЈА HP 235 / 55 R19 101voverviewture Мишелин Ширина ТУРНЕЈА HP е гума за сите сезонски пе

Справете се со груб терен со Дестинацијата За Огниште М / Т гума (33Х12, 50Р15 6) Се одликува со самочистечка ш�

20% подобрување врз основа на внатрешните резултати од тестот за разделување на страничниот ѕид добиени

Радар Димакс 4 Сезона РП4С 225 / 60Р17 103в БСВ гумите ќе ви дадат удобност и вредност во текот на целата година

Купер Дискаверер СТТ Про ЛТ295 / 60Р20 126 / 123 Q EOVERVIEWGo offroad со апсолутна доверба со Откривачот СТТ Про тир Од Ку

ПЛОШТАДОТ ЗА АБЕЊЕ е индикатор за визуелно абење, така што како што вашата гума носи обликот на индикато

Goodyear Wrangler Fortity Ht е терен за автопат цела сезона гума со теренски способности произведени за ТЕРЕНЦИ И ле�

Crosswind Цела Сезона UHP 305 / 35 R24 112v Xloverviewcrosswinds OLL Сезона UHP Е гума со ултра високи перформанси, цела сезона, кој

Справете се со Патот со Радијална Гума За Сите Терени М / Т (ЛТ315 70Р17 121) Развиен е за да ги задоволи потреб�

Баја Мтз П3 е изграден врз наследството на легендарниот и докажан градежен дизајн Мики Томпсон комерциј

Гума Со ултра високи перформанси, Димакс Р8 Плус На Радарот обезбедува подобрено ракување при големи бр�

Купер Дискаверер С / Т Макс ЛТ275 / 70Р18 125 / 122К Еовервју Откривачот С / Т Макс Од Купер е лесна гума за ками�

BFGoodrich Комерцијални Т / Влечење Tire OnНадвор Од Патот комерцијални Влечење светлина камион гума...

NCT5 ROF НА Goodyear е Дупната Гума Со Ултра Високи Перформанси која обезбедува привремена самоподдржувачка по

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

**ДОСТАПЕН ПОПУСТ** **ОТКУПИ Во Динапро HP2 RA33 гумите од Ханкук обезбедуваат уживање во сите сезони со висо�

Цела Сезона Гази гумата ја подобри влечната сила во текот на целата година поради соединението на гуми�

Униројал Ларедо Крос Кантри Турнеја Автопат Гума прифатлива SUV, CUV и лесен камион гума со совршена комби�

Зголемениот зафат на патот и подобрата отпорност на хидропланирање обезбедуваат побезбедно искуство в

Попуст На Располагање! Добијте до 110 долари назад На Избраната Континентална Понуда За Гуми валидна до 31

За супериорна влечна сила на суров терен, не гледајте подалеку од Милестар ПАТАГОНИЈА М / Т...

Bridgestone Dueler H / L 422 Ecopia P245 / 60 R18 104 HOVERVIEWGet преку целата година влечење, пониски сметки за гориво, низок шум, о

Nitto Terra Grappler G2 285 / 65 R18 125 r карактеристики на гумата шара која вклучува и солиден дизајн на канали и плитко

Гумата За Лизгање Тревник И Градина Од Трева Од 8006 Карлис Е дизајнирана да ја канализира водата и влагат

**ПОПУСТ НА РАСПОЛАГАЊЕ** **ОТКУПИ на https : / / Мишелин LTX M / S2 Комбинирање на долг животен век на шарите со с

Кумхо Патен потфат НА51 255 / 70Р18 113преглед патниот Потфат НА51 Е гума за сите терени која е наменета за упот�

Scroll