Ново
Женски Печатење Со Ленти Вратот На Екипажот Цврсти Долги Ракави Пријатен Џемпер

Женски Печатење Со Ленти Вратот На Екипажот Цврсти Долги Ракави Пријатен Џемпер

Достапност: Залиха
DEN 2.33

ZXZY Женски Печатење На Екипажот На Екипажот Солидни Долги Ракави Пријатен Џемпер се продава Од Страна На Моќта ZXZ ДОО.Забелешка : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината за оваа ставка.2. Нега на облека : Не навртувајте, Исушете во воздух, Миење Раце, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност.3. Поради аголот на снимање и кроење, може да има малку поинаква во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика. Мека И Пријателска За Кожата Лесна Памучна Мешана Ткаенина. Ткаенината е удобна за носење, ви носи супер пријатен допир на кожата и внесува добра наклонетост во вашата гардероба. Опремен со вратот на екипажот, долг ракав, печатени ленти, еднобојна, плетена, секојдневен стил, опуштено вклопување. Тоа е совршен предмет за спарување со пар панталони и шорцеви или здолниште. Изберете од асортиман на 3 кошула во боја. Сите тие се совршено и имаат убаво тенко меко чувство за нив. Погоден за сите прилики, закажување и купување или работа. За повеќе убави и достапни предмети, ве молиме пребарувајте или кликнете на брендот "ZXZY". Доколку има какви било информации или совети што сакате да ги консултирате или понудите, ве молиме контактирајте не, со задоволство ќе ви помогнеме.

Карактеристики

Производи во категоријата

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пулове

Големина : S Должина : 65cm / 25.59" Биста : 94cm / 37.80" Ракав : 66cm / 25.98" Големина : M Должина : 66cm / 25.98" Биста : 99cm / 39.76" Ра�

Комплетот за кратки ракави на бесплатниот склоп има безвременски пристап за да се подготви за денот...

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Biayxms Женски Есенски Зимски Плетен Кардиган Еднобоен Долг Ракав Отворен Преден Трикотажа Џемпер Големин

Женски Преголем Џемпер Женска Плетена Кошула Со Долг Ракав Преголем Страничен Шлиц Со Високи Ниски Жен�

Жените Плете Џемпер Долг Ракав V Вратот Ѕвезди Пуловер Џемпер Лабава Врвови Улична Облека Ако има една р

17" 18 " Должина На Културата, 3 / 4 Ракави, Кружен Врат Плетен Џемпер Од Кардиган со Преслатки Гроздобер Копч

БАР III е за младиот милениумски клиент кој сака модерен стил за работното место и бара прва гардероба за

Добредојдовте во продавницата ХАКСМНОУ, се надеваме дека нашите производи можат да ги задоволат Вашите

Жените Плете Џемпер Долг Ракав Екипажот Вратот Цвет Пуловер Џемпер Улична Облека За Fall Зима Ако има едн�

И Кардиган Женски V Копче За Вратот Надолу Кардиган Тенка Надворешна Облека Долги Дебели Џемпери За Жен�

Пуловер овој пријатен џемпер за вратот од Инка Од Дизајн Од покачениот кариран принт до рамото на капка�

Добредојдовте ВО БЕСТСПР,се надеваме дека ќе имате добро искуство за купување!БЕСТСПР е во состојба да �

Scroll