Ново
Примарна Сребрена Фунта Сребрена Емајл Месечина И Ѕвезда Пост Обетки

Примарна Сребрена Фунта Сребрена Емајл Месечина И Ѕвезда Пост Обетки

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Снимајте малку небо со овие впечатливи обетки со обетки за дизајн на месечината и ѕвездите. Стилизирани од сребро, овие обетки од 6х7мм се украсени со сина глеѓ и прицврстени со спојки за столб и туркање назад. Овие обетки додаваат симпатичен и шармантен акцент на ансамблот на вашата мала принцеза.Метална Тежина : 0,76 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обликување : Детска Месечина И Ѕвезда Затворање : Столб За Триење И Туркање Метал : Сребрена Сребрена Боја : Боја На Бела Емајл : Сини Димензии : 6мм х 7ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Индија Пост, Емајл, Сребро.

Карактеристики

Производи во категоријата

Подарете ја оваа смела и живописна мијабела африканска аметист и гарнет хало кластерски обетки, приврз�

БрендДезирегем; Создавање Главен КаменПрироден; Главен КаменПурпурит; Главна Камена БојаВиолетова; Гл�

Сигурно ќе импресионирате, овие прекрасни обетки со кружни обетки се обликувани од 14 каратно позлатено

Креативни Нови Обетки Обетки Во Облик На Срце Женски Подароци Легура Срцеви Обеткиспецификација : Тежи�

Овој трендовски миабела небосино топаз бел сафир ореол дизајн обетки, прстен и приврзок сет е направен �

Овие не толку основни, пенливи аквамарини се ситно сместени во поставките за измет во сјајно сребро, што

Внесете смел допир на вашиот изглед со овие сребрени обетки со обетки Секоја обетка прикажува 6мм квадр�

Покажете им на сите дека сте вистински обожавател додека го истакнувате вашиот стил и тимска гордост со

Сигурно ќе ги воодушевите овие сребрени висечки бисерни обетки ќе додадат прскање боја на вашата облек�

Флаширани Дизајни, рачно изработени од скршено античко стакло и шишиња земени од стари стаклени депони�

Задолжително додадете елегантна благодат во вашиот личен стил овие обетки се изработени од сребро...

Кажете you ја сакаш со оваа зачудувачка 18 килограми злато и кубна цирконија акцентирана "Те сакам на Месе�

Додадете малку сјај и сјај на вашата убавина со овие прекрасни обетки со обетки Во прекрасен предвремен

Погледнете мирно, кул и собрани во овој леден син сет! Родиум обложена сребрена сребрена три капка, фран�

Обетки Креативен Темперамент Обетки Накит Копче За Уши Женски Целосни Дијамантски Обетки Извонредни О�

Симбол на љубов, лојалност и пријателство, овие обетки со обрач кладаг со ласерски дизајн се изработени

Силвертон Морнарица Голдтон Лист Француски Обетки Морнарицата е приближно 0,63 х 0,17 х 0,09 инчи (Hx Wx D)...

Информации за производот : Материјал : Бакар : Женска форма : технологија за обработка на цвеќе : дијамант

Стаклена Купола Црн ДДСДоктор По Стоматолошка Хирургијасрце француски Обетки Стаклена Купола Црна DDS е

Позајмете малку трепет на вашиот изглед со овие обетки од сребрени лисја Висат со француски затворачи з

Овие атрактивни обетки покажуваат висат аквамарин седум милиметри од пет милиметарски овални скапоцен

Веднаш зајакнете ја вашата гардероба со овие волшебни обетки дизајнирани од сребро обложено со родиум �

Силвертон Медиум Лаки 7 Кристал Медисон Левербек Обетки Силвертон Медиум Среќен 7 Шарм е прибл 0,62 х 0,53 х 0

Вистински подарок од срце, овој грациозен и нежен приврзок има елегантно пенлив дијамант, симболизирај�

Заслепете го вашето малечко со овие сребрени обетки со обетки Обезбедени со спојки за објавување и турк

Силвертон Љубов Со Шепа Јасен Кристален Клип на Обетки Големината на шармот е прибл 0,74 х 0,58 х 0,1 инчи (Hx Wx

Scroll