Ново
- ПРО Гас Тело Заптивка Одговара изберете: 1990-LEXUS LS, 1992-LEXUS SC

- ПРО Гас Тело Заптивка Одговара изберете: 1990-LEXUS LS, 1992-LEXUS SC

Достапност: Залиха
DEN 1012.00

Фел-Про дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви дадат решенија за запечатување со перформансите и издржливоста професионалци доверба Ги Исполнува или ги надминува сите оригинални спецификации на опремата. Специфичен дизајн на апликација за да се обезбеди совршено вклопување. Дизајниран и произведен специјално за околината за поправка. Ненадминат квалитет на кој може да му верувате. Потврдено за вклопување, форма и функција. Одговара Изберете : 1990-1997 ЛЕКСУС ЛС 8 Цил 4 Л 1992-1997 ЛЕКСУС СЦ 8 Цил 4 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики

Производи во категоријата

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Одговара на следниве возила : Chevrolet Astro1988 (submodel : Base, CL, CS, LT) 4.3 L1993 (submodel : Base, CL, CS, LT) 4.3 LChevrolet Blazer1987 (submodel : Прил

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Комплети За Подесување На Телото За Вбризгување На Гас : 8992 Век Буик, 8991 Буик Скајларк, 8990 Славна Личност

Scroll