Ново
Кошули За Жени Жени Летна Работа Канцеларија V Вратот Краток Ракав Солидна Шифон Блуза Плус Кошула Врвот

Кошули За Жени Жени Летна Работа Канцеларија V Вратот Краток Ракав Солидна Шифон Блуза Плус Кошула Врвот

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . €Табела Со големини Големина : S Биста : 90cm/35.4" Рамо : 35cm/13.78 "Должина : 59cm/23.23". Големина : М Биста : 94см/37.0" Рамо : 36см/14.17 "Должина : 60см/23.62". Големина : Л Биста : 98см/38.6" Рамо : 37см/14.57 "Должина : 61см/24.02". Големина : XL Биста : 102cm/40.2 "Рамо : 38cm/14.96 " Должина : 62cm/24.41". Големина : XXL Биста : 106cm/41.7 "Рамо : 39cm/15.35 " Должина : 63cm/24.80". Големина : XXXL Биста : 110cm/43.3 "Рамо : 40cm/15.75" Должина : 64cm/25.20 " Кошули За Жени,Женски Кошули. Жените Летна Работа Канцеларија V Вратот Краток Ракав Солидна Шифон Блуза Плус Кошула Врвот Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : В дизајн на вратот изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Лето Пол : Женски Стил : Дневен Материјал : Полиестер, Шифон Тип На Шема : цврста должина На Ракавот : Деколте Со Кратки Ракави : V Должина на вратот : Редовна Декорација : Ништо Што добивате : 1 X Кошула Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Женска Облека. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Блузи Со Кратки Ракави, Блуза Со Кратки Ракави, Мажи Со Ко�

Јолај Мажи Цврста Кошула Со Кружен Врат Лабави Блузи Со Долги Ракави ве Молиме проверете Ја Табелата Со

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 60cm / 23.62" Должина : 69cm / 27.17"Големина : М Биста : 106cm / 41.73" Рамо

Женски Секси Цевка Култура Врвови Надвор Рамо Долга Лантер Ракав Блуза Кошули Топсворт Женски Секси Це�

☀ пердув блузи за жени слатки врвови на култури женски обични врвови доилки за доење плус големина резе

Ние ќе ги решиме за вас во рок од 6349 часа.72" ДОЛЖИНА : 70СМ / 27.56" азиска големина : л сад : 6 велика британија :

Мажи Обични Копчиња Плажа Божиќ Печатење Пресврт Краток Ракав Кошула Блузакарактеристики : Висококвал�

Fsqjgq Менс Краток Ракав Копче Надолу Кошули Цврсти Или Цветни Печатени Хавајски Кошули За Менокација : За�

● Дизајн : кратка кошула, лабави врвови, краток ракав, врат на екипажот, обична долна кошула, совршено со�

Зошто Да Го Избереме Нашиот Бренд : икевани веруваат дека многу малку пријатели слушнале за нашиот брен�

Карактеристики : Шема : Боја На Вратоврска Боја : Сива,Розова, Сина Категорија На Производи : Маица, Блуза,

Пол : мажи Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : цврст Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Дол�

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа стилска Маица Оваа машка маичка е изработена во м�

Машка Унисекс Дневна Маица 3д Печатење Врвови Со Долги Ракави Секојдневна блуза проверете Ја Табелата С

Купете големини chart Size : XXS,Shoulder : 38cm,Chest : 41cm,Length : 61cm,Sleeve : 19cm Size : XS,Shoulder : 40cm,Chest : 44cm,Length : 63cm,Sleeve : 20.5 cm Size : S,Shoulde

✈ ✈мажи долги ракави против вратот маица мажи долги ракави кошула за мажи брза сува кошула со долги рак

Сезона : Пролет Лето Пол : Мажи Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава Материјал : Полиестер Тип На Шема :

Киплики Мажи Обична Мода Стендап Јака Променлива Ракав Пуловер Должина Долг Ракав Кошула Блуза Боја : Ц�

Scroll