Ново
Урбан УСБ Ц ДО УСБ Ц Кабел 3.3 стапки 100В, УСБ 2. Кабел За Полнење Од Типот Ц Брзо Полнење За Oppo Reno F, iPad Pro, iPad Air 4, Samsung Galaxy S21, Pixel, Switch, LG И Многу Повеќе

Урбан УСБ Ц ДО УСБ Ц Кабел 3.3 стапки 100В, УСБ 2. Кабел За Полнење Од Типот Ц Брзо Полнење За Oppo Reno F, iPad Pro, iPad Air

Достапност: Залиха
DEN 2.33

Зошто Да Го Користите ОВОЈ USB C ВО USB C Кабел од Урбанкс? Нов стандард за брзо полнење е поставен со Револуционерната Испорака на суперсила ОД 100w, која може да ја наполни Ултра Samsung S22 до 89% за само 35 минути. Брзо наполнете ја 16-инчната Macbook Pro до 38% за 30 минути-58% побрзо од кабелот ОД 60 W. Најсовремен чип За е-маркер за најбрзо полнење ОД 100 W што е и сигурно и безбедно. Работете беспрекорно со сите паметни телефони, таблети и лаптопи НА ВАШИОТ Прекинувач и USB C. Сите Macbooks и ДРУГИ USB-C лаптопи се компатибилни со овој 100w СУПЕР USB C ДО USB C кабел. Тие обезбедуваат 58% побрзо полнење од типичните кабли ОД 60 W, полнејќи Го Macbook Pro 16 " до 38% за 30 минути. Со стапки на пренос од 480 mbps, можете брзо да префрлите неколку филмови, албуми или целосни сезони на вашето омилено телевизиско шоу. Со две USB C порти ОД 100 W, може да ги полни сите USB C уреди со максимална брзина, вклучувајќи ги најновите Macbook Pro/Air, i Pad Pro и Switch. ЗА да ве поддржи, УРБАНКС обезбедува 3-годишна гаранција за целата своја стока. 3.3 стапки USB C ДО USB C 100w Кабел, 1 Пакет Енергија : 100w (Max) Присутни : 5a (Max) Протоколи За Брзо Полнење : 3.0/QC4. 0/Hua Wei FCP Предност На Урбанкс : Придружете се на 50 милиони+ напојувани од нашата водечка технологија. Брзо Полнење : Поддржува полнење со голема брзина до 100 W кога се користи со компатибилен полнач. Неверојатно брзо, нашата технологија ја носи брзината на полнење на следното ниво. 58% побрзо ОД 60w кабел. Обвиненија Samsung S22 Ултра до 89% во само 30mins. Висока Компатибилност : Направено за ефикасно функционирање со сите USB-c уреди. Нашиот кабел ОД 100 W ја максимизира безбедноста на полнењето преку автоматско прилагодување на моќноста, за да се елиминира оштетувањето од прегревање на батеријата. (Нема поддршка за видео излез.). Цврста и Издржлива : тврдо носената најлонска надворешност се комбинира со животен век од 35.000 свиоци за да создаде кабел кој е издржлив и внатре и надвор. Вклучено со вашето купување. 100 W USB C ДО USB C кабел. 30 дена гаранција за враќање на парите и доживотна техничка поддршка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Компатибилен со КОМПЈУТЕРСКИ Компјутери и USB 2.0 Уреди Компатибилен со КОМПЈУТЕРСКИ Компјутери и USB 2.0 Ур�

Спецификации на артиклотуслов : Нов : сосема нов, неискористен, неотворен и неоштетен предмет во оригина

Голема вредност НА УСБ 2.0 усогласени кабли СО високи перформанси Компатибилен и со компјутерски и со apple

Компјутерски Периферни УредиУСБ Периферни Уреди ? Адаптер со моќност;? Брз, едноставен, приклучок ? Одли�

Овој USB кабел ЗА печатач Huetron обезбедува БРЗ пренос на податоци Поврзете уред со USBпортата НА вашиот комп

Голема Брзина (8 FT) 2.0 USB Кабел / БЕСПЛАТЕН ПОВРАТЕН ПРЕВОЗ / 5 ГОДИНА БЕСПЛАТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА / 3ТА

ГРЕЈ 0.6' УСБ ДО миниДИН тастатура / адаптер за глувче е исплатлив начин да се избегне купување нови периф�

Без разлика дали треба да наполнете единечен уред за напојување со USB или неколку истовремено, станицат�

Поврзете се со Довербаменхетен КАБЛИТЕ СО ГОЛЕМА Брзина НА УСБУредот лесно ги поврзуваат УСБпериферни�

Голема вредност НА УСБ 2.0 усогласени кабли СО високи перформанси Компатибилен и со компјутерски и со apple

KVM Конзола КАБЕЛ VGA & Жичен Со Еден Конектор ЗА LCD Конзоли & KVMs This 10 ft (3 м) KVM Кабел овозможува Вашиот Rackmount lcd

Тилот НА&Т 4 Стапки ПОЛНЕЊЕ И Синхронизација USB За ТипC Кабел е идеален за употреба насекаде Овој кабел е �

Поврзува Usb Уред Superspeed Со Superspeed Usb Центар Или Компјутер Поддржува Брзини До 5 Gbps Superspeed Usb За Ултра брзи Ста

Трип Лајт У04006НМИЦф 6ин USB 2.0 адаптер кабел Со голема Брзина ја претвора USB портата ТипЦ На вашиот таблет, �

Scroll