Ново
Заморчиња Импровизирана Лежалка Хрчак Хамак Со Дрвен Штанд Крие Спиење Виси Кревет Заморче Скривалиште За Папагал Шиншила Хрчак Стаорец Зајаче х х

Заморчиња Импровизирана Лежалка Хрчак Хамак Со Дрвен Штанд Крие Спиење Виси Кревет Заморче Скривалиште За Папагал Шиншила Хрчак

Достапност: Залиха
DEN 319.20

Заморчиња Хамак Хрчак Хамак Со Дрвен Штанд Крие Спиење Виси Кревет Заморче Скривалиште За Папагал Шиншила Хрчак Стаорец Зајаче 28смх28смх24см.Оваа Импровизирана Лежалка Од Заморчиња е изработена од висококвалитетен дрвен материјал, стабилен и дизајниран за играње и спиење на вашиот хрчак.Папагалите можат да играат на неа или да се одморат и да се кријат на долниот дел. Импровизирана лежалка е одвојлива и лесна за инсталирање.Импровизирана лежалка за хрчак е компактна и лесна, едноставна за склопување, импровизирана лежалка за кафез за миленичиња, привлекува внимание на домашните миленици и ги тера да го сакаат ова гнездо.Креветот со импровизирана лежалка е погоден за заморчиња, хрчаци, шиншили, папагали, стаорци, глувци ,ice и други мали миленичиња, нудејќи места за спиење и одмор.Оваа импровизирана лежалка не е само добро место за играње на домашните миленици, туку и скривалиште за спиење.Заморчиња Импровизирана Лежалка Со Издржлив Дрвен Штанд. Мало Животно Виси Кревет Заморче Скривалиште. Зајаче Папагал Хамак Хрчак Гнездо Со Платформа. Виси Хамак Кревет Скривалиште Тунел Џуџе Зајак. Порове Спие Крие Шиншила Порове. [Пренослив и Лесен] : импровизирана лежалка за хрчак е компактна и лесна, едноставна за склопување, импровизирана лежалка за кафез за миленичиња, привлекува внимание на домашните миленици и ги тера да го сакаат ова гнездо. [Широко Користен] : креветот со импровизирана лежалка е погоден за заморчиња, хрчаци, шиншили, папагали, стаорци, глувци ,ed и други мали миленичиња, нудејќи места за спиење и одмор. [Дизајн] : папагалите можат да играат на неа или да се одморат и да се кријат на долниот дел. Импровизирана лежалка е одвојлива и лесна за инсталирање. [ Апликација] : Оваа импровизирана лежалка не е само добро место за играње на домашните миленици, туку и скривалиште за спиење. [Висококвалитетен Материјал] : Оваа Импровизирана Лежалка Од Заморчиња е изработена од висококвалитетен дрвен материјал, стабилен и дизајниран за играње и спиење на вашиот хрчак. Пакетот Вклучува : 1 Заморчиња Хамакнот : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој кафез за миленичиња е изработен од метални квадратни цевки и жици покриени со бои, силни, безбедни �

Дали сте на пазарот за дополнителен, екстра голем кафез со порове за вашето домашно милениче? Ако е така,

Одлична вредност и специјално дизајнирана за помали миленичиња Медиумот е 23x17x15cm и е идеален за хрчаци, �

ЗАБАВНО и ВКУСНО УЖИВАЊЕ : направено специјално за домашни хрчаци, гербили, глувци и стаорци ЛЕСНО ЗА ФА�

Во екотриција? бренд, знаеме дека миленичињата се повеќе од придружници ? тие?повторно дел од семејствот

Scroll