Ново
е.л. ф. Печено Руменило, Праскаво Дрско, 0. оз

е.л. ф. Печено Руменило, Праскаво Дрско, 0. оз

Достапност: Залиха
DEN 119.84

Руменило, Печени, Праски Дрски 83351 0,21 мл (6 гр) долготрајната формула обезбедува прекрасна, мазна и рамномерна примена. Внесени со активни клучни состојки јојоба, роза, сончоглед, кајсија и грозје за да ја негуваат и хидрираат кожата. Меката и треперлива боја создава природен здрав сјај. Станете свој шминкер кога ќе ја посетите . Добротворна организација. Може да се рециклира. Нема тестирање на животни. Произведено Во Кина. Користејќи четка, нанесете на јаболката на образите за суптилно миење на бојата. Навлажнете ја четката и измешајте за поживописен ефект. Изградете боја за посакуваниот ефект. Само за надворешна употреба. Прекинете ја употребата ако се појават знаци на иритација. Чувајте подалеку од дофат на деца. 0.21 мл (6 г) Њујорк, ЊУЈОРК 10001 е.л. ф. Козметика Руменило, Печени, Праски Дрски 83351. Долготрајната формула обезбедува прекрасна, мазна и рамномерна примена. Внесени со активни клучни состојки јојоба, роза, сончоглед, кајсија и грозје за да ја негуваат и хидрираат кожата. Меката и треперлива боја создава природен здрав сјај. Станете свој шминкер кога ќе ја посетите . Добротворна организација. Може да се рециклира. Нема тестирање на животни. Произведено Во Кина. Дизајниран во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Боја на градот Бидете Мат Руменилото доаѓа во дванаесет ултра мат бои, давајќи им на образите богат, но п

Добијте малку дрзок Со овие совршено пигментирани, мешани И ох толку практични Коки Професионални Руме�

12мл, Течен Стап За Контурирање со Апликатор За Перничиња, Свиленкаст Крем За Лице И Бронзен Стап, Козмет�

COVERGIRL Инстант Јаготки Контурирање Руменило, 240 Софистицирани Самур, 0.29 Ozcovergirl Инстант Јагоди Контурирањ�

Јордана Сладок Крем Мат Течна Боја На УснитеТирамису,Дај им на усните малку шеќер, душо! Слатка Крем Мат

Дајте и на кожата здрав сјај со Неутрогената Здрава Шминка За Руменило на Кожата Ова пигментирано румен

Нашите три универзални палети работат со тонот на вашата кожа за да создадат целосно прилагодена боја �

Руменило, печена, страст розова 83353 0,21 мл (6 g) Долготрајната формула обезбедува прекрасна, мазна, па дури �

L 'Oréal® Париз Видливи Лифт® Боја Лифт Руменило инстант рамна боја Со L' Oréal Париз Видливи Лифт Боја Лифт Р�

Откријте откриено печено осветлување руменило со масло од шипинка е 90% природно Ситно мелените, мобилиз

Изгледајте сјајно како најубавата балерина од Балетот Во Њујорк Пинк туту, елегантни потези, ништо не и�

Минерална Моќност На мејбелин Природно Прозрачно Руменило со Микроминерали обезбедува мек, здрав сјај

Природна убавина или глам од 1940 година? Бохо шик или панк рок принцеза? Што и да одлучите да бидете денес,

Веднаш загрејте го тенот, дефинирајте ги јаготките и осветлете го лицето со Руменило Со Ген Гола Пудра, �

Лабава Пудра Руменило Перница Руменило Природно Руменило Светло Треперливо Руменило На Образите Висок

L 'Oréal® Париз Видливи Лифт® Боја Лифт Руменило инстант рамна боја Со L' Oréal Париз Видливи Лифт Боја Лифт Р�

Колормати Руменило И Четка Сончан Тен UPC : 693095623331 Постигнете сјај со свежо лице со руменило во сончан тен

Природна убавина или глам од 1940 година? Бохо шик или панк рок принцеза? Што и да одлучите да бидете денес,

Scroll