Ново
иопко дуксери за жени Жени Top И Зима Лабава Врвна Смешна Серија За Печатење Букви Ракав За Рамо Бездушен Пуловер Дуксер џемпер дуксер за жени

иопко дуксери за жени Жени Top И Зима Лабава Врвна Смешна Серија За Печатење Букви Ракав За Рамо Бездушен Пуловер Дуксер џемпер

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.За Големината : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : S = = Биста : 118cm/46.46 "= = Рамо : 61cm/24.02 "= = Ракав : 55.50 cm/21.85 "= = Должина : 76cm/29.92". Големина : М = = Биста : 122см/48.03 "= = Рамо : 62см/24.41 "= = Ракав : 56.50 см/22.24 "= = Должина : 77см/30.31". Големина : L = = Биста : 126cm/49.61 "= = Рамо : 63cm/24.80 "= = ракав : 57.50 cm/22.64 "= = Должина : 78cm/30.71". Големина : XL = = Биста : 130cm/51.18 "= = Рамо : 64cm/25.20 "= = ракав : 58.50 cm/23.03 "= = Должина : 79cm/31.10". Големина : XXL = = Биста : 134cm/52.76" = = Рамо : 65cm/25.59" = = = Ракав : 59.50 cm/23.43" = = Должина : 80cm/31.50" Женски Top И Зима Лабава Врвот Смешно Писмо Печатење Серија Рамо Ракав Без Качулка Пуловер Дуксер Џемпер Карактеристики Лесен и дише, Одличен тактилен на вашата кожа. Совршен за Претстојните Зимски денови. €Карактеристики овој секојдневен Зимски макси Капут се одликува со цветен дизајн и среден страничен шлиц, но исечен со боемски цветни принтови, што ви дава чувство на секси, но и откривање стабилно. врвовите за жени ќе ги модифицираат вратот и рамото, ќе ве направат шармантни и привлечни. Должината на врвовите изгледа продолжете ги нозете, додавајќи уникатно чувство . ●Стил € ова е Дуксер што ќе ве направи кул. Дизајнот на вратот на екипажот ја истакнува вашата клучна коска. Прилично декоративно копче може совршено да ја покаже вашата личност. Дизајнот на должината и високиот еластичен струк ја покажува вашата прекрасна фигура. ①Прилики погоден За секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за канцеларија, забави,одмор,клубови и состаноци. Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони. Можете да ја маичката во вашите шорцеви или здолништа за стилски изглед сите сезони!Женски Top И Зима Лабава Врвот Смешно Писмо Печатење Серија Рамо Ракав Без Качулка Пуловер Дуксер Џемпер Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 260gpackage големина : 35x30x3cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.). кошули со долги ракави за жени џемпери за жени зимски палта за жени јакни за жени плус големина блузи за жени дуксери за жени графички маици за жени дуксер за жени резервоар за жени кардиган џемпери за жени маици за жени корсет блузи за жени кошули за жени женски врвови дуксер за жени преголеми маици за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω )earance Заштеди Дозвола Се Зани�

Женски Дуксери и Дуксери Хаваи Флагадулт Унисекс Дуксер со Качулка Тешка Мешавина 8 мл / квадратни метр�

Женски Обичен Моден Цветен Принт Со Долг Ракав Пуловер Со ОВрат Врвна Блуза Женска Мода Лабава Секојдне

ОЛИВЕН ЕКГ Печатење Кенгур Џеб Со Долги Ракави Дуксер Со Качулка Со Качулка Лабави Лежерни Врвови За Же�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.31" Рамо : 50см / 19.69" Ракав : 62см / 24.41" Должина : 68см /

ЗАВИТКАЈТЕ СЕ Во ПУТЕР МЕКОСТ Лесен Супер мека Отолкуразноврсна Вашата ротација на потта не е завршена

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Големина Шема : Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см / 34.65" Ракав : 66см / 25.98 "Должина : 49см

Нека вашиот стил го прави зборувањето Хибрид го прави тоа повторно со уште една кул џемпери за вашата ко

Совршено вклопување со фармерки, слаби фармерки, шорцеви, јакна, ве прават шармантни.❥ Удобен Материјал

Жените Полн Патент Дуксер Дами Долг Кардиган Качулка Кардиган Јакна Палто Врвен Фустан ве Молиме прове�

Loveе ја обожавате оваа супер симпатична тексас јакна, има вградена џука за џуџиња наредени со руно...

4,3 мл / yd▓, 30 / 1 æs fabric100% чешлана прстен памук100% памучна нишка на боја на бела боја со обоена за да одговара

54" Ракав : 44cm / 17 €Клучни Зборови} Црна Маица Фустан За Жени Облечен Секојдневен Плус Големина;Памучни Вр�

Поштенски Дуксери За Жени Паѓаат Во Мода Еднобојни Дуксери Со Качулка Со Долги Ракави Со Долги Ракави С�

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

За Книгата Ноче Перманес Деспиерта Ен Мис Лабиос е само обид да се возат многу реченици за светот на сре�

Нашиот бренд кој се фокусира на модната женска облека Во Пролет,Лето,Fall,Зима, со различни стилови за зад�

АртиксЖенски Дуксер Пуловер Со Целосен ПатентЖенски Дуксер Со Целосна Качулка Со Вест Палм Бич 8 мл. / yd2

Женски Обични Модни Шарени Печати Долг Ракав Копче Пуловер Дуксери Дуксерикарактеристики : 1.Материјал

Нашата продавница нуди широк спектар на стилови на облека, и сигурен сум дека можете да најдете нешто шт

Длабокото v деколте целосно го покажува вашиот елегантен и шик врат Карактеристики : овој замав алинија

Лесна и удобна совршена! Слој на овој пуловер со качулка од Сајрус со пријатна текстура на вафли плетењ�

Женски Обичен Моден Цветен Градиент Печати Долг Ракав ОВратот Пуловер Врвот Блузаопис1 [Ткаенина] : висо

Scroll