Ново
Форестијаше Женски Фустани Секојдневни Шевови Со Цврсти Светки Сјајна Клупска Обвивка Мини Фустан Со Долги Ракави

Форестијаше Женски Фустани Секојдневни Шевови Со Цврсти Светки Сјајна Клупска Обвивка Мини Фустан Со Долги Ракави

Достапност: Залиха
DEN 399.84

1" Должина : 85см/33.25" големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 98 CM/38. Се разбира, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.9" големина : Л Сад : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 биста : 94см/37. Продавница за облека : ако имате какви било прашања, ве молиме оставете ни порака и ние ќе ви го решиме проблемот што е можно поскоро!.Ве молиме прочитајте ја табелата со големини во описот или табелата со големини на сликата, обрнете внимание на големината на раката, Не само на бистата, ткаенината за фустани за благодарници е лесна и малку растеглива, не се гледа преку, едноставно, елегантен, секси, симпатичен фустан!Прилика : Совршена облека за летно и есенско секојдневно носење, училиште, секојдневно, плажа, одмор, состанок, забава, клуб итн. Удобно за носење, оваа прекрасна облека ве прави попривлечни и се издвојувате од толпата без разлика каде одите.07" Половината : 72см/28.07" Ракав : 54cm/21.85" Ракав : 52СМ/20.58" половината : 76 CM/29.64" СОВЕТ : Ако не ЈА РАЗБИРАТЕ табелата со големини, ве Молиме внимателно прочитајте ја ОВАА РЕЧЕНИЦА (големина xl генерално Е Погодна за 120lb, секоја големина е околу 11ЛБ РАЗЛИКА).5" Должина : 86см/33.43" Ракав : 53СМ/20.9" Должина : 87см/34.19" Колк : 82СМ/32.92" колк : 94 CM/37.86" Половината : 64СМ/25. Ви благодариме за вашето разбирање(летни фустани за жени 2022, свадба гостин фустани за жени, макси фустан за жени, црни фустани за жени, бел фустан жени, плус големина на облека за жени, midi фустани за жени, формално фустани за жени, лето облека за жени, секојдневен фустани за жени, секси фустани за жени, boho облека за жени, цветни фустан за жените, tshirt фустани за жени, долги фустани за жени, еден рамо фустани за жени, дипломирањето облека за жени, долг ракав облека за жени, заврши облека за жени, хавајски фустани за жени, плажа фустани за жени, flowy фустани за жени, женска фустани за свадба гости, оглавник фустани за жени, исклучување на рамо фустани за жени, полу формално фустани за жени, ренесансата се облекуваат жените, коктел фустани за жени вечер партија, жените формално фустани, клуб фустани за жени, партија фустан за жените, кошула фустани за жени, тексас фустан за жените, работа фустани за жени, гроздобер облека за жени, елегантен фустани за жени, облечи кошули за жени sequin облека за жени, ruched фустани за жени, краток ракав облека за жени, линија фустани за жени, коктел фустани за жени свадба гости, бохемски облека за жени, sundresses за жени секси, сатенски фустан за жените, шпагети рака фустани за жени, породилно облекува,падот фустани за жени 2022,враќањето дома фустани за тинејџерите,свадба фустани за гости ) Погодни Сезона : Пролет, Лето, Есен. Бидејќи различните бои на екранот на компјутерот се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од горната слика. Живописни бои, можат да бидат секојдневни или облекувачки вовед : рачно перење или ниска температура за перење во машина и закачете се за да го исчистите вашиот макси фустан внимание : ве Молиме погледнете ја Сликата Со Левата Големина пред да ја купите.78" колк : 86СМ/33.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86СМ/33. Материјал : Мека Ткаенина Од Вискоза, Изработена од удобна,дише,пријателска за кожата,удобна за допирање и носење,прави да се чувствувате добро.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мека во структура, смели во став Бесплатно собрание Vвратот фустан е наш избор за секој настан...

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Добредојдовте во нашата продавница! Гвмфај Женски Летен Секојдневен Мини Фустан е парчето што го барав�

Миди цветен фустан дизајниран со директно деколте, два квадратни предни џебови, предниот дел од копчето

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01 "Рамо : 37см / 14.57 " Ракав : 20см / 7.87" Должина : 84см /

Женски Летен Фустан Со Кратки Ракави Набразден Полите Швајцарска Точка Лабава ВВратот АЛинија Партија

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и проле

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни Сад Велика БРИТАНИЈА

Шпагети ленти, кои се среќаваат со прилагодливи ленти, на врвот на овој фустан за почеток на забава напр�

Лесно и симпатично, без граници “го прави вашиот стил модерен со овој полото фустан со кратки ракави со

Времето и фустанот за јарем на Руфл е вашиот нов стил на изјава оваа сезона Сеопфатен принт на змија со д

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

1 Име на производот : женска еднобојна симпатична облека 2 Стил на производ : вратот на екипажот, цврста б�

Женски Моден Темперамент Елегантен Свеж Печатен VВрат 3 / 4 Ракави мини Фустан информации за Производот :

Плажа Фустани Плус Големина, Жени Гроздобер Секојдневно Ракави Пуловер Фустан Печати Шупливи Надвор Ла

Донесете го сонцето со тераси хитови над коленото Затворање : Стил на пуловер со предниот дел од копчето

Должината на коленото, плус, без големина на метежот Мини фустан е привлечен и маѓепсан, бидејќи го обли�

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Шудагенг Фустани За Жени Лабава Женска Цветна Забава V Вратот Мини Фустан За Сонце Без Ракави Виолетова

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и проле

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Концептот е едноставен, ефектот е толку стилски Фустанот на квадратниот врат на Слободен склопување им�

Модни Жени Обични Роза Печати Шифон ОВратот Возбудува Мини Фустан Карактеристики : 1 Изработен е од висо

Дами Мода Секојдневен Секси Едно Рамо Печатење Средна Половината Печатени Возбуда Ракав АЛинија Мини Ф

Вашиот фустан за летни сензации е тука Влезете во новата сезона со симпатичен мини фустан од без границ�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Лабави Фустани, Летен Сара�

97" Големина : XXL Големина Мини фустан, краток фустан, фустан за лизгање, фустан за забава, фустан за фит и о

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Долги ракави и квадратен врат додаваат вечен ретро стил на ткаен кадифено мини фустан Канал гроздоберш�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Девојки Стил : Жени РодителДете Туника Фустан, Шпагети Ремен Мини Фустан

Scroll