Ново
Фрешлок Женски Еднобоен Тенок Торба Задникот Пресече Шуплива Дупка Лента Фустан Боја Блок Фустан, Светло Сина XL

Фрешлок Женски Еднобоен Тенок Торба Задникот Пресече Шуплива Дупка Лента Фустан Боја Блок Фустан, Светло Сина XL

Достапност: Залиха
DEN 447.84

Женска Цврста Боја Тенка Торба Задникот Пресече Шуплива Дупка Лента Фустанопис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен,тип на Шема : цврст стил : секојдневен, сексилен должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 женски dress Size USUKEUBust Shoulder Waisthiplengths483486cm/33.86"49cm/19.29"66cm/25.98"90cm/35.43"95cm/37.40"M6103690cm/35.43"50cm/19.69"70cm/27.56"94cm/37.01"96cm/37.80"L8123896cm/37.80"51cm/20.08"76cm/29.92"100cm/39.37"97cm/38.19"XL101440102cm/40.16"52cm/20.47"82cm/32.28"106cm/41.73"98cm/38.58"XXL121642108cm/42.52"53cm/20.87"88cm/34.65"112cm/44.09"99cm/38.98"XXXL141844114cm/44.88"54cm/21.26"94cm/37.01"118cm/46.46"100cm/39.37" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 86cm/33.86"Shoulder : 49cm/19.29"Waist : 66cm/25.98"Hip : 90cm/35.43"Length : 95cm/37.40"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 90cm/35.43"Shoulder : 50cm/19.69"Waist : 70cm/27.56"Hip : 94cm/37.01"Length : 96cm/37.80"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 96cm/37.80"Shoulder : 51cm/20.08"Waist : 76cm/29.92"Hip : 100cm/39.37"Length : 97cm/38.19"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 102cm/40.16"Shoulder : 52cm/20.47"Waist : 82cm/32.28"Hip : 106cm/41.73"Length : 98cm/38.58"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 108cm/42.52"Shoulder : 53cm/20.87"Waist : 88cm/34.65"Hip : 112cm/44.09"Length : 99cm/38.98"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 114cm/44.88"Shoulder : 54cm/21.26"Waist : 94cm/37.01"Hip : 118cm/46.46"Length : 100cm/39.37" 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење. 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни. 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови!. 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме.

Карактеристики

Производи во категоријата

Карактеристики : 1 Карактеристики : Секојдневен, моден стил 2.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучит�

Големина : S Биста : 94cm / 37.01" Ракав : 53cm / 20.87" Рамо : 39cm / 15.35" Должина : 130cm / 51.18"Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рака�

Фустани со манжетни за жени 2023 Жени Моден Темперамент Елегантен Свеж Печатен VВрат 3 / 4 Ракави Мини Фуста

Денот на независноста Секси Женска Мода Печатење Без Ракави ВВратот Дами Џеб Камиза долг Фустан информ�

"Ова е вашата непречена цврста боја на обична боја, удобен фустан / врвот со ленти со шпагети...

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см / 33.86" Должина : 76см / 29.92" Ракав : 56см / 22.05" Големина : �

Модни Жени Секси Секојдневен Задник ПлоштадВратот Солидна Слабеење Долг Лив Фустанкарактеристики : 1.К�

Женска Мода Лето Нов Тренд Позиционирање Печатење Фустан Со Кратки Ракави Со Кружен Врат ве Молиме пров

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : лежерна должина на Ракавот : Кра

Сите забавни, без гужва Хедер Б го олеснува одржувањето на шик со овој vврат со низок фустан...

Овој женски еднобоен уличен стил, деколте со оглавник, без грб, фустан со боди е комбинација на мода и же�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Ракав : 41см / 16.14 "Должина : 90см / 35.43" Големина : �

Женски Летен Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Лен Со Средни Ракави Долг Фустан Со Копчиња : 1.Еден Е Си

Додадете малку замав во вашиот стил со фустан за замав за гламур и ко Мекото чувство на ребра на овој фус

Донесете цветна свежина во вашиот плакар со овој лабав цветен фустан Над коленото, должината на фустано

Мека растеглива ткаенина со прекрасен букет цветен принт ви дава елегантен изглед Уживајте во ракавите

Жените Мода Плетени Мини Фустан Шарени Лента Контраст Боја Прашка Фустан Лето Повик Краток Фустан Голе�

Дефинитивно мора да има за лето и пролет, овој разноврсен фустан лесно може да оди од ден во канцеларија

Scroll