Ново
Кружна Игла, Двокрака Капчиња Двоен Крај Капчиња Игла Додатоци За Шалови За Перници За Џемпери Бела Цевка

Кружна Игла, Двокрака Капчиња Двоен Крај Капчиња Игла Додатоци За Шалови За Перници За Џемпери Бела Цевка

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Кружна Игла, Двокрак Капчиња Двоен Крај Капчиња Игла Додатоци За Шалови За Перници За Џемпери Бела Цевка-120смспецификација : Тип На Ставка : Кружни Игла Спецификации : 12пцс3мм, 3,5 мм, 4мм, 4,5 мм, 5мм, 5,5 мм, 6мм, 6,5 мм, 7мм, 8мм, 9мм, 10ммматеријал : Бамбусова Должина : Прибл. Должина На Игла од 120 см / 47,2 инбамбус : Прибл. 14,8 см / 5,8 неапликација : Домаќинство, повеќето луѓе на Вистинската Возраст Список На Пакети : 12 х Кружна Игла комплетот содржи 12 различни големини на кружни кои можат да ги задоволат вашите различни потреби за плетење. Главата на иглата за капчиња е изработена од бамбус, а изгледот е сјаен и без брус, и нема да се закачи при ткаење. Двата краја на иглата на јамката се со различни форми, а едниот крај е тркалезна дупка, која може добро да ја блокира конецот и да спречи нејзино паѓање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Капчиња уникатни креации со оваа кука за капчиња која се одликува со неверојатно силна, лесна и мазна ал

Предиво Игла За Плетење Предиво Кука За Капчиња Создавајќи Прекрасни Модели На Капчиња За Практично Ши�

КаронЛале Етимо Капчиња Куки Дорис чан тоа најдобро го кажува : најголемата предност на куката ЕТИМО е е

Прим Ergономските Куки За Капчиња ќе го револуционизираат вашето хеклање и ќе обезбедат работа без замор

Лесен во тежина со топол природен допир, бамбусот е идеален материјал за куки за капчиња Беспрекорниот �

Опис r r Изработени Од материјали со врвен квалитет избегнувајќи груби рабови кои се одлични за почетниц

Функција : 1 Алатката за куки за капчиња е дизајнирана со дрвена рачка, која е ergономска со удобно држење,

Опис Предметот е комплет од 12 парчиња професионални куки за капчиња во 12 различни големини, кои се израб

Scroll