Ново
Ветроупорен Патнички Преклопен Чадор Автоматски, Голем Компактен Чадор За Преклопување Дожд Пренослив Брзо Сушење Со Копче За Автоматско Отворање Затворање, Рачк

Ветроупорен Патнички Преклопен Чадор Автоматски, Голем Компактен Чадор За Преклопување Дожд Пренослив Брзо Сушење Со Копче За

Достапност: Залиха
DEN 2.33

Уникатен Дизајн На Ребра На Виножито-8 засилени ребра во боја со цврста рамка и вратило ја прават крошната многу отпорна на ветер за бури и суровата на отворено. Нашиот преклопен чадор е компактен, мала тежина, стилски и издржлив за најдобар квалитет. заштита од временските услови. ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА - Ако нешто се случи со вашиот чадор, ве Молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе ви испратиме нов чадор без наплата или враќање. Ние гарантираме сите видови на прашања. Автоматската, КОМПАКТНА и лесна функција за автоматско отворање/затворање овозможува лесно ракување со една рака. Со должина од само 30 см ,рачниот чадор за преклопување е исклучително спакуван во чанти, актовки, ранци, багаж и многу повеќе. СУПЕРИОРНА ВОДООТПОРНОСТ-Водоотпорна, водоотпорна и веднаш сува, преклопливиот И издржлив Чадор за Патување се брани од елементите како ништо друго. ВИСОКОКВАЛИТЕТНАТА ИЗРАБОТКА-Дизајнирана со handономска, отпорна на лизгање и гумена рачка за држење со ремен за зглоб овозможуваат лесно носење. Вклучен е заштитен ракав за патување. Совршен за мажи, жени, тинејџери и деца. Ветроупорен Патнички Преклопен Чадор Автоматски, Голем Компактен Чадор За Преклопување Дожд Пренослив Брзо Сушење со Копче За Автоматско Отворање/Затворање, Рачка Што не се лизга (1 парчиња, Црна).

Карактеристики

Производи во категоријата

Спецификации : Ув заштита, може да ги филтрира повеќето директни УВ зраци и да ги рефлектира Преклопнио�

Врзете го вашиот уникатен стил на дожд кога ќе го прикажете овој автоматски моден стап, чист чадор за кр�

Панел Материјал : Црна Coating Size : Еден Size Function : Folding Model Број : UA200260 Pattern : Тривиткање Umbrella Product : Сончево и Врн�

Капсула Сонцето Чадор Сончање Антиултравиолетови Sunshade Чадор Женски Сончево Чадор со Двојна употреба Sun

Целосно Автоматски РОТИРАЧКИ ПРЕДВОДЕН Чадор За Фенерче, Преклоплив Црн Лепак Чадор За Сончање, Автома�

Кога ќе дојде до невремето на дождот, немојте да останете случајни во првите редови Овој чадор за виткањ

Ветроупорен Двослоен Превртен Чадор Обратен Преклопен ЧАДОР ув заштита точка на продажба : Супер БРЗОТ�

Смешен Водоотпорен Чадор За Прсти За Дожд Сонце Креативен Подарок За Мажи / Жени Опис : за оваа ставкакви

Генијалниот нов чадор со обратна отворена технологија! Во основа го свртевме традиционалниот чадор нао

Подобро брела ве одржува суви каде и да одите! Нема полесен начин да влезете или излезете од дождот Прев�

Чувајте го суво со овој автоматски отворен чадор од Мисти Харбор со удобна 42 "крошна Изработена во ткаен

Капата за чадор е добра за риболов, кампување, градинарство, пешачење, бејзбол, џогирање, возење велосип�

Уживајте во заштитата од ветрот и дождот со оваа целата челична вратило, тота 42 инчи рециклирана крошна

Кога ќе дојде до невремето на дождот, немојте да останете случајни во првите редови Овој чадор за виткањ

Кога ќе дојде до невремето на дождот, немојте да останете случајни во првите редови Овој чадор за виткањ

Користете го чадорот за голф со Walksafe Walksafe за да се заштитите од сончање и дожд Се одликува со 3М сночлит р

Scroll