Ново
Уникатни поговори за женски елегантен врв на вратот на вратот на вратот, обична блуза

Уникатни поговори за женски елегантен врв на вратот на вратот на вратот, обична блуза

Достапност: Залиха
DEN 287.84

Текстурираната ткаенина додава грациозен допир на она што го спарувате оваа класично француска блуза. Гардероба е суштинска, овој обичен врв доаѓа со ракави за мафини, деколте со душичка и скулптура, опремена силуета. Носете го со сè, од едноставен тексас до печатени здолништа оваа сезона. Совршено за датира, домашна забава, шопинг, патување, одмор, дневно носење, улична снимка, француски стил, итн. Модел шоу : Редовно вклопување. Носете во големина xs (висина : 5'9 ", тежина : 124,5 фунти). - Ширина на рамото 33 1/2 - - 31 7/8 13 1/4s - - 35 3/8 - -33 7/8 13 3/4 M - 37 3/8 35 7/8 14 1/4 L 40 1/2 39 - - 15 XL 43 3/4 42 1/8 15 7/8 повеќе стилови, повеќе избори , Ве молиме, кликнете овде. Уникатни поговори за женски елегантни врвни душички на вратот на вратот, обичен блуза 95% полиестер, 5% спандекс. Увезена. Цврста боја. Лето. Редовен вклоп. Краток ракав. Широк врат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Друг фаворит за додавање на колекцијата, оваа разноврсна маица за исцрпување од Дерек срце го искористи

Стилски и едноставен, вашиот изглед на топло време е сигурен дека ќе биде на време на време и тенкоинспи�

Додадете малку трендовски стил во вашата гардероба со време и врзан врат на вратот со долги ракави Мека

Додадете малку без напор стил на вашата секојдневна гардероба со оваа ткаени јакна од блуза со Ками од в

Малку варовнички и многу прекрасен, кошула за ракав за ракави на Tru, зема класичен стил на предниот дел о�

Одете луди за карирана со блузата со пионер на пионер Одликувајќи се со прекрасни руфи што каскаат низ п

Одете од работа да играте во овој современа сублимација на врвот од време и TRU Со актуелни акценти на rhines

Облекувањето за постудено време не е секогаш лесно Со оваа избледена слава Миси со двојно гради во одво�

Опуштено вклопување, густи цветни принт, јака од руф, целосен ракав, блуза со пелум Печатената блуза е ст

Завршувањето на дизајнот е манжетните ракави и задната дупка, што ги прави очите на луѓето да светнат Мн

Трендовски вратоврски предниот дел од времето навлегува со симпатичен стил на овој краток ракав и да го

Времето и Тру тоа го прави повторно со мила врвот со замотани детали Носете го во канцеларија и транзици

Свежо нане како дерби јулеп Тоа е свежо преземање на современиот врв на туника, со кратки ракави и ласка�

Графичките цути му даваат шарм на нашата блуза стилизирана со вратоврска Вврат, 3 / 4 ракави со еластични

Сè е во деталите Стилизирајте се со изглед кој е симпатичен и удобен со овој пат и врвот на женските треп

Theенски ракави ракави за ракави плетени џемпер, широко распространети ракави додаваат забавни, женски д

Дизајн на свеж цветен печатен ракав со детали за деколте со душичка, ја покажуваат вашата женствена Нап�

Овој пат и удобната вафла за вафли на Tru е совршено парче за слој или да се носи самостојно Одликувајќи с�

Елегантен цветник на цвеќиња на вратот на женскиот врат, врзана вратоврска за вратоврска, се создава со�

Овошјето на женскиот термички врв на вафли дава удобност, стајлинг и издржливост за вашите дневни актив

Оваа блуза стилизирана во јака од скут и V вратот носи елеганција на која било облека што ја собирате зае

Chrortенски тркалезен чипка панел краток ракав лабав панели со чипка на блузјер на јаки и белки, кратки рак

Оваа туника во стилот на пуловер 3 / 4ракав од 24 / 7 комфорна облека тече со телото со својот трендовски, ла�

Оставете ја вашата гардероба да цвета со овој врвен кошула со цветни блузи од јака Врзана јака, цветен п�

Свежо нане како дерби јулеп Тоа е свежо преземање на современиот врв на туника, со кратки ракави и ласка�

Scroll