Ново
Мармонт Хил „нежно“ од Дон Шварц Сликарство на печатење на завиткано платно

Мармонт Хил „нежно“ од Дон Шварц Сликарство на печатење на завиткано платно

Достапност: Залиха
DEN 768.00

Карактеристики : -Материјална : платно.-Ариви подготвени да висат.-Вклучува сертификат за автентичност.Колор : -white.primary уметнички материјал : -Canvas. Големина 16 "h x 24 " w -големина : -small 18 " -24 ". Големина 20 "H x 30 " W -големина : -Medium 25 " -32 ". Големина 24 "h x 36 " w -големина : -large 33 " -40 ". Големина 30 "H x 45 " W -големина : -окризирана 41 "и погоре. Димензии : големина 12 " h x 18 "w -верна висина -од горе до дно : -12 ". Големина 12 "h x 18 " w -верна ширина -од страна на страна : -18 ". Големина 12 " H x 18 "W -Ворална длабочина -предна до грб : -1.5 ". Големина 12 "h x 18 " w -верна тежина на производот : -5 lbs. Големина 16 "H x 24 " w -verall висина -горе до дно : -16 ". Големина 16 " H x 24 "w -верна ширина -од страна на страна : -24 ". Големина 16 "h x 24 " w -верна тежина на производот : -6 bs. Големина 20 "H x 30 " W -ОБЕДИНЕЛНА Висина - Врвна до B Marm3601 Карактеристики Материјал : платно. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност Професионално испружена рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Тема : Цветни и ботанички. Стил (стар) : современ. Боја : Вајтримарен уметнички материјал : платно. Големина (16 "H x 24" w) : мали 18 "-24". Големина (20 "H x 30" W) : Среден 25 "-32". Големина (24 "H x 36" W) : Голем 33 "-40". Големина (30 "H x 45" W) : преголема 41 "и погоре. Димензии Големина 12" H x 18 "W целосна висина - од горе до дно : 12". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 16 "H x 24" W целосна висина - од горе до дно : 16 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 24". Севкупна тежина на производот : 6 фунти. Големина 20 "H x 30" W целосна висина - од горе до дно : 20 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 30". Севкупна тежина на производот : 6,5 фунти. Големина 24 "H x 36" W целосна висина - горе до дно : 24 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 36". Големина 40 "H x 60" W вкупна тежина на производот : 12 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Уметник : effеф Tift Subject : Animals Tyle : Природно модерен производ Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова по

Професионално рачно истегнување, завиткано во одржливо, невоено дрво, пристигнува подготвено да се обе�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Карактеристики : Ирити подготвени да висат Пококува сертификат за автентичност Професионално се проте�

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил, Ма�

Карактеристики : Ирити подготвени да висат Пококува сертификат за автентичност Професионално се проте�

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа ка�

Овој печатен печатење ќе направи убав додаток на вашиот украсен дом Мармонт Хил „Омажи се за ќерката на

Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно Секоја

Овој печатен печатење ќе направи убав додаток на вашиот украсен дом Мармонт Хил „Големата ноќ“ сликар�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа зелена т

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа сива моде�

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил, Ма�

Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно од Reesa Qualiaprofessionly Rand Ranged Marmont Hill „Гроздобер автомо�

Печатење на ликовно платно од Мармонт Хил Арт Колектив Професионално рачнопротеклизавиткано ова е печ�

Scroll