Ново
Барби Боја Открие Пена

Барби Боја Открие Пена

Достапност: Залиха
DEN 1104.00

Барби Боја Открие кукли испорача крајната дебоксирање искуство 2 25 изненадувања, вклучувајќи Барби Боја Открие кукла, миленичиња пријател, пет повторување на боја-менување на карактеристики, приклучок во конска опашка, две јагода-тематските модни тимови, кинетички песок, чадор за сонце, дете големина шарм нараквица со јагода шарм и меур пакет да се направи јагода миризливи пена! Пакувањето е дел од забавата, исто така за да ја откриете куклата, истурете го растворот со миризлив меур во цевката и протресете. Решението се претвора во виолетова пена со меурчиња со мирис на јагода, а кога ќе се извлече куклата, се открива нејзиниот изглед! Истурете ја пената од цевката во пакувањето во форма на јагода и додадете повеќе вода за забавна забава со базен од пена. Отворете ги торбите за изненадување за да откриете мода, додатоци и приклучна опашка за да создадете два целосни изгледи. И изненадувањата продолжуваат..потопете го сунѓерот во ладна вода за да ги активирате карактеристиките за промена на бојата како на лицето на куклата, украсен костим за капење и парче коса од опашката. Ефектите за промена на бојата врз пријателот за миленичиња и модниот додаток додаваат на забавата за изненадување. Со употреба на топла и ладна вода, децата можат да ги повторуваат моментите на промена на бојата на леле одново и одново! И децата добиваат подарок за носење шарм од јагоди скриен во кинетичкиот песок се прикачува на нараквицата за шарм. Со толку многу изненадувања и парчиња, децата ќе имаат толку многу приказни за раскажување. Која кукла ќе ја откриете? Децата можат да ги соберат за да измешаат и да одговараат на додатоците и да ги прошират можностите за раскажување приказни! Секој продаден одделно, предмет на достапност. Куклите не можат да стојат сами. Боите и украсите може да варираат. Барби Боја Открие Пена! Кукла, Мирис На Јагода, 25 Изненадувања За Деца 3 години овој комплет е со тема јагода!. Отворете ги мистериозните чанти за да ги откриете нивните изненадувања oc 1 октопод за миленичиња, 2 модни облеки со тематика на јагоди, парче коса со приклучок за опашка и дополнителни додатоци со тематика на сонце како чадор за сонце, кутија за песок и кинетички песок!. Пронајдете го шармот од јагоди што е скриен во кинетичкиот песок и закачете го на вклучената нараквица што децата можат да ја носат!. Потопете го виолетовиот сунѓер во ладна вода за да ги нанесете карактеристиките за промена на бојата променете ги усните И сенката За Очи На Куклата Барби, дизајнот на костим за капење, продолжувањето на косата на опашката, октоподот и ранецот за миленичиња!. Пакувањето е дел од забавата; оваа кукла доаѓа во светло - црвено пакување во форма на јагода децата можат да се прелива во пурпурна пена меур решение од цевката по откриваат за забава пена базен партија!. Прави одличен подарок за деца од 3 до 9 години, кои можат да ги соберат за да измешаат и да одговараат на додатоците и да ги прошират можностите за играње!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Unbox 8 Изненадувања, вклучително и омилена кукла на вентилаторот со искривено преуредување и додатоци за

Помогнете да ја поттикнете имагинацијата на вашето дете со Овој Проект Мек2 Кукла Мекејла Мекалистер...

Барби кукла има толку многу кариери, а сетот За Кариери Од Соништата им овозможува на децата да истражув

Вашето дете ќе биде воодушевено од оваа уникатна И забавна Л.О Л Изненадување Сјај Желе Мода Здроби Со Т�

Кошница Со Јазовец?Мебел За Дневна Соба Поставен за Кукли од 18 инчи има доволно простор за седење и маса

Време е за прослава за пријателство! На фестивалот за пријателство, Swilight Sparkle носи мода со кралска тален�

Замислете Авантури Со Рапунзел оваа модна кукла Рапунзел е подготвена за треперливи авантури! Носејќи �

Јаки Пацифик Дизни принцеза Детска кукла Мерида Карактеристики : Колекционерски Возраст 3+...

Куми сака да го истражува светот и на 16 годишна возраст, веќе отпатува на три континенти! Пријателите на

Како Што Велат Мечките За Нега "Споделувањето Е Грижа" и кој подобар начин да го споделите овој бренд со �

8 Инчен Црна Африканска Кукла Црни Девојки Кукла Африканска Девојка Со Симпатична Кадрава Новороденче �

Сплиш, прскање, мокси девојче? Loveубов да се бања! Девојките се за индивидуалноста и самодовербата и тие и

Во светот на реките од јагода млеко и мандаринското небо, меѓу танцувачките принцези и самовили, ќе ги н�

Бети Шпагети Кукла Создадете нов изглед!Има толку многу начини за мешање, совпаѓање и играње! Дајте му н�

Соништата сјаат светло со сонот на MGA, Ела Промена на бојата Изненадувачки самоберни серии кукли, 11,5 "Мод

Scroll