Ново
Urbane Ultimate Manimate 2-насочен дел од седум џебови целосен еластичен чистач, стил 9252

Urbane Ultimate Manimate 2-насочен дел од седум џебови целосен еластичен чистач, стил 9252

Достапност: Залиха
DEN 0.67

Овој модерен карго Pant со права нога има шест џебови за максимално складирање, заедно со дополнителна јамка за банџи од десната страна. Има половината за влечење со прицврстувач и целосно функционална летачка патент. Двојно шевовите на иглата и шевовите на коленото обезбедуваат овие панталони да работат напорно како и вие. 54% Рејон/44% полиестер/2% спандекс Нашата крајна ткаенина Твил ткаени ткаенини со мекост слична на свила и суптилна двонасочна истегнување. Оваа ткаенина за дишење дава живописни бои што последно мијат по миењето . 6 џебови : 2 џебови за инсем, 2 џебови за лепенка и 1 страничен товар со поделба на инструменти. Двонасочно истегнување на удобноста. Современото прилагодено за да ја ласкате вашата форма без да го ограничите движењето. 18 "директно нозе. Влечењето на половината со целосно функционална летачка патент. Јамки за појас, внатрешно отпорно на лизгање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ставете го најдоброто стапало напред во нашата права нозе, панталони со товари со целосна половината По

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со својата леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да оди

Од марката што ја знаете и loveубовта доаѓа Ханес Скрипс, за мажи! Овој врв на вратот на вратот доаѓа во тка

Колекцијата за климари од Cuddl Duds Scrubs е местото каде што комфор ја исполнува функцијата Врвот Vврат е диза

Овој модерен карго Pant со права нога има шест џебови за максимално складирање, заедно со дополнителна ја�

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Удобна и функцион

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите...

Classwink W123 Classic VNeck Top има јасни, чисти дизајнерски линии за безвременски класичен врвен врат за вратот...

Scroll