Ново
Обновен брат MFC-J1170DW безжичен печатач во боја на безжична боја со печатење со мобилни уреди, NFC, печатење во облак и скенирање

Обновен брат MFC-J1170DW безжичен печатач во боја на безжична боја со печатење со мобилни уреди, NFC, печатење во облак и скенирање

Достапност: Залиха
DEN 1584.00

Користете го автоматскиот фидер за документи со капацитет од 20 страници или фиоката за прилагодување на хартијата за прилагодување на капацитетот од 150 листови за дарежлив излез без постојан мониторинг. Автоматското дуплекс (двострано) печатење помага во зачувување на хартија . Мерачот на страницата е проценка само за информативни цели. Нема карактеристики за жртвување со овој елегантен, компактен дизајн. Одете мобилен со едноставна за користење бесплатна апликација Brother Mobile Connect⁴ која обезбедува лесна навигација на менито на екранот за печатење, копирање, скенирање и управување со уреди од вашиот мобилен уред .

Карактеристики

Производи во категоријата

Print_TechnologyLaser*Massimum_print_speed_black40 ppm*Network_readieДа*Print_Resolution_Black_Width_X_Height 1200 x 1200 dpi DCP8155 DN ласерски мултифункционале�

Печатете безжично од работната површина, лаптопот, паметниот телефон и таблетот (1) Фиоката за хартија с�

Scroll