Ново
Natureински пети од природа ветре, женски клин -чизми во црна боја

Natureински пети од природа ветре, женски клин -чизми во црна боја

Достапност: Залиха
DEN 431.84

Однесете ги овие чизми со хеланки или слаби фармерки и кожна јакна за да го завршите вашиот изглед. Одликувајќи се со бадем пети, завиткајте ги деталите со тока и странично затворање на патент за безбедно вклопување. Предлагаме да нарачате големина од 1/2, но забележете дека фитинг и големина е различно за секого. ПУ го горната, гумена надворешна плоча. 3,5 инчи пета.

Карактеристики

Производи во категоријата

Модни Жени Велур Клинови Патент Еднобојни Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти ве Молиме кажете ни што

Колекцијата на Патувања Слоун бути е олицетворение на суптилно стилски Оваа веганска кожна силуета е д�

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Боја : Црна, Виолетова, Сина, Каки, Сива (По Избор)...

Застанете високи и изгледајте екстра самоуверено облечено во колекцијата на ournournee Leeda широко теле коле�

Суштински чизми за чипка на прерии се направени од веганска кожа за гроздобер привлечност Носете ги со �

Одете над потпетици со овие прекрасни чизми со високи потпетици, кои имаат блок потпетица, дизајн на ток

Вегански кожен заден панел ја игра западната вибрација на овие чизми на глуждот од Авенијата Мелроус со

Погледнете шик од главата до нозете во чизми на глуждот од Brinley Co Овие стилски чизми имаат врвни кожни на

Совршен секој изглед Со Колекцијата Морган По Патување Бадемпрст и детал од патент му даваат храбар изг

Стилскиот Bootie Bootie на Easy Street, дизајниран со расипан вампир и нагласена со единствена украс за глава на но�

Основна борбена чизма која совршено се комбинира со се што е во вашата гардероба, рили чизмите по Колекц

симоидни Женски ЧизмиЧевли Обични Модни Раб Карирани Реси Спојување Ретро Матирано Велур Чизми Со Сред

Чекајте ги работите со времето и чизмите на TRU, додавајќи модерни допири на вашиот стил Земете незгоден �

Крајниот багажник за патики Сметаме дека е време да дипломираме од необични чизми за дожд затоа го напр

Scroll