Ново
Digiorno Rising Crust Crust Supreme Pizza 32. Оз

Digiorno Rising Crust Crust Supreme Pizza 32. Оз

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Digiorno направи историја на пица кога ја стави оваа на менито! Врховната пица со кора од дигиорно се пече крцкава однадвор и мека и нежна однатре. Самоистепената кора има големи, сочни врвови кои се спарени со сос за потписи на Дигиорно за свежо печен вкус на пица за испорака во вашиот сопствен дом. Не е испорака. Тоа е Дигиорно. Пица, растечка кора, Врховна. Колбас, бибер, црвени пиперки, зелени пиперки, кромид, црни маслинки. Колбас направена со свинско и пилешко. Пеперони направено со свинско месо, пилешко и говедско месо. Направено со 100% вистинско сирење. Не е испорака. Тоа е Дигиорно. САД прегледани и поминати од Министерството за земјоделство. Направивме историја на пица кога ја ставаме оваа на менито! Кора од дигиорно што се крева испружена однадвор и мека и нежна однатре. Само -кревачката кора има големи сочни препарати кои се спарени со нашиот сос за потписи за свеж печен вкус на испорака пица во вашиот сопствен дом. Картон 100% рециклирачки. Контактирајте нè : Посетете или.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scroll