Ново
Ournourneyе женски тиара широка ширина на ширина на средно стилото зашилени пумпи за пети

Ournourneyе женски тиара широка ширина на ширина на средно стилото зашилени пумпи за пети

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Воведување на потпетицата Тиара од колекцијата на ourурнини - стилото инспирирано од гроздобер со модерен пресврт што е совршен за секоја посебна пригода. Овие потпетици без грб се карактеризираат со шик лак акцент и сатенски ткаенини за изгледот на изјавата. Со подножје и широка ширина, Тијара нуди удобно вклопување, додека дизајнот на зашилени пети додава официјален допир на која било облека. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Заслепувајте ги сите во собата со потпетиците на Кораа од колекцијата на ourурни Овој формален стил нуди

Нашата најсилна пета уште, колекцијата Маркела од Journee Со сатенски ткаенини нагоре и каиш за завиткувањ�

Работи мала, нарачајте ја целата големина нагоре Волшебна и примамлива со овие прекрасни пумпи за фуста

Овие уникатни поволни сандали со потпетици со потпетици се карактеризираат со римски стил на чевли, вис

Без напор, но покачен, потпетиците на Маевали од колекцијата на списанија Овој стилето на лизгање има ме

Овие еластични стилови потпетици се состојат од зашилената пети, се лизгаат на потпетицата Стилето, лес

Запознајте ги нашите највпечатливи стилети досега, колекцијата Витез од Journee Со сатенски горе и лента з�

На сите им треба пар класични чевли за сјајни забави во колекцијата на чевли Овој пар со зашилена пети е

Петицата на Ванита Стилето од колекцијата ournouree ќе ве изгледа и да се чувствувате посигурни од кога било

Запознајте ја оваа сезона што мора да се има чевличистите сандали со чипка на стилето од тимот на Алегра

Мора да имате во плакарот на секоја девојка! Прекрасни сандали со високи потпетици со потпетица од стил�

Ова лизгање на стилето со каиш, запишан во rhinestones, несомнено ќе стане во центарот на вниманието...

Pumps Elvina од Collece Collection имаат прекрасна патентна веганска кожа, потпетица од стилито, детали за лак и лента

Трио со тенки ленти украсено со ригистони ја обликува пети на мол сандала стилизирана едноставно со пот

Оливија Сарабет Аутсол Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја г

Платформата и небото висока потпетица донесуваат ретрошик апел до пумпите за кражба на сцена обезбеден

Колекцијата Маркела од Journee е нашата најмногу стилска пета до денес Оваа зашеметувачка пета, која има са

Овие борбени чизми на платформата се удобни со дното на ПУ пена Овие чизми за платформа со чипка и стил н

Чекор во шик стил со кросоверски пумпи од колекцијата на ournouree Овие пумпи со тркалезни пети имаат меки в�

Колекцијата Mabella Hele By Journee е и разноврсна и стилска Овој класичен чевли има плетенка со детали за ланец и

Нашите сандали со потпетици на стилоти се совршени за канализирање на вашиот внатрешен танчер Совршено

Чекор во шик стил со кросоверски пумпи од колекцијата на ournouree Овие пумпи со тркалезни пети имаат меки в�

Петиците за маче од Кристина од колекцијата ournournee ќе бидат чевли што ве привлекува комплименти, зајакну

Потпетиците од Еси од колекцијата Journee ќе дадат малку дополнителна самодоверба благодарение на силуета

Чувствувајте се самоуверено да ги носите овие во секоја пригода со прошетка со потпетици и ленти за глу�

Scroll