Ново
Инте 58414ЕП Ананас Отворено Бебе Дете Надувување Базен

Инте 58414ЕП Ананас Отворено Бебе Дете Надувување Базен

Достапност: Залиха
DEN 10831.84

Останете ладни и испрскајте со Базенот За Бебиња На Надувување Од Ананас Интекс. Овој базен исполнет со воздух ќе биде одлично бегство за децата, особено во врел летен ден. Овој детски базен е лесен за поставување и убаво седи на која било надворешна површина. Едноставно надувајте го базенот за да ја поправите големината и вашите малечки можат да почнат да нуркаат. Базенот има доволно простор внатре и исто така обезбедува вградена сончева сенка за најголема заштита. Мерејќи само 40 инчи широк и 37 инчи висок, мини базенот воопшто не зазема многу простор, така што децата имаат многу простор за трчање. Препорачано за деца на возраст од 1 до 3 години, преносливиот базен има забавен ананас кој ќе донесе насмевка на секое дете. Откако вашите мали тики ќе завршат со пливање, едноставно издувајте го базенот за искуство за чистење и складирање без проблеми. Донесете радост исполнета со вода на вашите деца Со Базенот За Бебиња На Надувување Од Ананас Интекс. Базенот на надувување носи летна релаксирачка забава за секого. Едноставно надувајте го базенот за брз и лесен процес на поставување. Забавниот дизајн на ананас ќе донесе насмевка на секое дете. Вградената сенка обезбедува дополнителна заштита од сонце во топол ден. Мекото дно на подот го прави така што на вашето малечко му е удобно кога игра во базен. Базенот од 40 Инчи не зазема многу простор и убаво седи на која било надворешна површина. Препорачана Возраст : 1-3 години. Боја : Ананас. Димензии( W x H) : 40 x 37 инчи. Тежина : 3,01 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Направете го првото искуство на вашите деца со вода незаборавно со Блузапе На надувување Розов 3Прстен �

Интекс Мандарински Пливачки Центар Семеен Базен, 90 х 58 х 18, За Возраст Од 3+ Правоаголна форма го максимиз

Scroll