Ново
Нито Мотиво 315 35Р20ХЛ 110И БСВ Гума

Нито Мотиво 315 35Р20ХЛ 110И БСВ Гума

Достапност: Залиха
DEN 0.67

Nitto Motivo 315/35 ZR20 110y Xloverview Nitto Motivo е гума со ултра високи перформанси за сите сезони, која е направена за седани и купеа ориентирани кон перформансите. Додека неговата напредна технологија за пиење помага да се генерира супериорна влечна сила во влажни услови, големите блокови На Мотивот на надворешниот дел од шарата се одговорни за држење на суви површини. Поддржан од производител со ограничена брзина од 60.000 милји за животниот век На Шарите За Големини со номинална брзина W - И Y, Мотивот има индикатори за усогласување во шарата што визуелно покажуваат како се носи гумата. Дополнително, Мотивот користи 3д мулти-бранови шипки кои се блокираат за да ги зголемат перформансите на забрзување и сопирање при возење со поголема брзина. Дизајниран за употреба на купеа и седани ориентирани кон перформанси. Поддржан од производител со ограничен број од 60.000 милји, траење на траење за Големини со номинална брзина W - И Y. Напредната технологија за пиење помага да се генерира супериорна влечна сила во влажни услови. 3д мулти-бранови шипки се блокираат за да ги зголемат перформансите на забрзување и сопирање при возење со поголема брзина. Индикаторите за усогласување во рамките на шарата визуелно им покажуваат на возачите како се носи гумата. Големина : 315/35ЗР20. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

000 милји[2] покрај ограничената гаранција на 6годишниот стандарден производител[3] Благодарение на Нашат�

Scroll