Ново
Женски Костим За Капење 3-Парче Бикини Сетови Танга Бикини Сетови Крст Прашка Висок Половината Кратки Костими За Капење Сетови За Жени

Женски Костим За Капење 3-Парче Бикини Сетови Танга Бикини Сетови Крст Прашка Висок Половината Кратки Костими За Капење Сетови

Достапност: Залиха
DEN 447.84

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!. Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!. Спецификација : . Пол : Жени, Дами, Женски. Повод : Секојдневен,пливање, плажа, спорт, јога, сончање,забава во базен итн. Материјал : Полиестер. Стил На Ракав : Без Ракави. Деколте : Длабоко V-Вратот. Боја : Црна,Жолта,Сина, Виолетова. Големина : С, М, Л, ХЛ. Стил : Секси, Тенок И стомак,Тенок. Сезона : Пролет, Лето,Fall, Зима . Шема : лотос лист печатење. Карактеристики : . 1.Женски Бикини Костими За Капење Сетови, Танга Бикини Сетови Крст Прашка Висок Половината Шорцеви костим 3-парче Сплит Костими За Капење Бикини Сетови За Жени. 2.Повод : Секојдневен,пливање, плажа, спорт, јога, сончање,забава во базен итн. 3.Овој Плетен Џемпер е направен од полиестер. Мека и удобна за носење. Пакетот Вклучува : 1 х 3-парче Сплит Костими за Капење бикини.(Не вклучува други додатоци). Известување : . 1. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот а не големината.1см=10мм=0,39 инчи. 2.Ве молиме дозволете грешка од 3-5 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 3.Ве молиме разберете дека боите може да постојат хроматска аберација како различно поставување на слики. 82% Полиестер, 18% Спандекс, ткаенината е многу растеглива. Секси бикини сетови вклучувајќи халтер триаголник врвот, авто вратоврска танга и мини шорцеви. Врвот : Оглавник вратот, вратоврска јазол назад, поместена, графички модел, секси бикини врвот. Дното : низок струк, јазол страна, плажа костими за капење танга г-стринг, сплит страна, мини шорцеви. Погодни прилики : Костум за одмори, пливање, спа центар, сурфање, капење, базен, облека за плажа итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Опис на производот Хоксмл е добро познат онлајн трговец кој нуди широк спектар на костими за капење за ж

Нашата продавница е посветена на обезбедување квалитетни производи Ние секогаш комбинираме модни елем

Жените Сјај Кристал Кристал Дијамант Склекови Бикини Сет Костим За Капење Костими За Капење Здраво! Доб

Женски Бикини Костими За Капење Женски Дводелни Цврсти Костими За Капење Секси Сплит Костим За Капење Б

Женско Разделено Тело Секси Бикини Со Пруги Со Подлога За Градник И Без Костим За Пливање Од Челичен Гра

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Чаша : АБ Биста : 64см~84см / 25.20"~33.07" Половината : 66см~85см / 25.98"~33.46"

Шарена Шема Со Плам Лист Женски Костим За Капење Дводелни Секси Костими за Капење Во Бикини Комплети (XS2

Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 8186см / 31,933,9" Половина

Женски Мода Секси Меур Ракав Лист Печатење Висок Половината Сплит Костим За Капење Бикини Точка Специф�

Женски Секси Бикини Поделен Дводелен Костим За Капење На Плажа со Градник Костими За Капењекарактерист

Scroll