Ново
амуса Секси Жени Со Едно Рамо Без Ракави Асиметрична Забава Коктел мини Фустан женски фустани

амуса Секси Жени Со Едно Рамо Без Ракави Асиметрична Забава Коктел мини Фустан женски фустани

Достапност: Залиха
DEN 415.84

Секси Жени Со Едно Рамо Асиметричен Асиметричен Коктел За Забави Мини Фустан За Забава, Пригода, Секојдневен, Забава, Работа, Плажа, Надвор, Дома, Свадба, Шопинг, Стил На Одмор. Добро за Пролет И Лето. мала тежина и удобно. Натпревар : исто така изгледа одлично со мото јакна, хулахопки, чизми, како и обични со станови или сандали. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!. Погоден за луѓе : фустанот ќе му служи на тинејџер, пост бебе, средно губење на тежината, добивка, тела за бременост добро. погоден за повеќето форми на тело, изгледа повеќе мода и трендовски.

Карактеристики

Производи во категоријата

Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, активност на отворено, состаноци, забави,

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Жан Фустан, Секојдневни Кратки Тексас Фустани,

Женски Летен Секојдневен Моден Цветен Принт Фустан За Замав Со Кратки Ракави VВратот ве Молиме проверет

24"Waist : 128cm / 50.43"Size : LBust : 100cm / 39 Бидејќи различни компјутери прикажуваат различни бои, вистинскиот произво�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сара�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сараф�

Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, испратет�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Фустан Од Тексас Кошула, Секојдневни Фустани Од Фар�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сара�

Подгответе се да уживате во сонцето со стил Флертувачки, цветни и подготвени за лето ·Боја : Светло Сина,

Сладок стил за ден или ноќ, без преден фустан на границите на границите нема вибрација на Бохо што се чув

Женски Партија Печатење Боја Кратки Ракави Ретро Фустан Ракав Гренадин Фустан Карактеристики : } Овој Ф�

Големина Шема : Големина : С Биста : 95см / 37.40" Ракав : 46см / 18.11 "Должина : 88см / 34.65" Големина : М Биста : 100см / 39.

Големина Шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Хип : 126см / 49.61" Должина : 140см / 5

Тип На Ставка : Цврст Макси Фустан Пол : Жени Жена, Дами,Дама,Женскиматеријал : Должина На Полиестерска Об

Материјал : Полиестерски памук Пакет содржина 1x фустан Големина на пакетот : (ве Молиме дозволете грешка

Scroll