Ново
Прекинати-Greenworks 24V во. Безжичен Пол Видов, Батеријата Не Е Вклучена, 1400102

Прекинати-Greenworks 24V во. Безжичен Пол Видов, Батеријата Не Е Вклучена, 1400102

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Отфрлете ја маката за гас со ОВОЈ 24v Безжичен 8 " Пол Видов. Системот за затегнување на синџирот без алат ги прави прилагодувањата брзи и лесни, а автоматското масло го продолжува животниот век на вашиот синџир. Нападнете ги оние тешко достапни гранки без кавга со гас! Платформата за батерии на гринворкс 24 V напојува семејство од над 20 алатки и за внатрешна и за надворешна употреба. Карактеристики На Greenworks 24v 8 во. Безжичен Пол Видов : До 30 намалувања на целосно наполнета батерија, продадени одделно. 8 во. бар и синџир за лесно кастрирање на гранки. 3-Парче алуминиумско вратило за максимален дофат од 11 стапки. Автоматското масло го продолжува животниот век на вашиот синџир. Затегнување на синџирот без алатка за брзо прилагодување за да можете да се вратите на правење на вашите парчиња. Проѕирен резервоар за јасен поглед на нивото на маслото. 24v батерија И Полнач продадени одделно. 3-годишна гаранција . Што Е Вклучено : (1) 24 V 8 во. Безжична Полска Пила (Гола Алатка). (1) 8 во. Бар и Синџир . (1) Прирачник За Сопственикот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scroll