Ново
Капрезе Женски Мини Фустан Ретро Кратки Фустани Ракав Летна Плажа Сарафан Секси Цветно Печатено Езеро Сино

Капрезе Женски Мини Фустан Ретро Кратки Фустани Ракав Летна Плажа Сарафан Секси Цветно Печатено Езеро Сино

Достапност: Залиха
DEN 463.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цветно Печатенбој : Црвено, Сино Езеро, Сино, Зелено(По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL,3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% полиестер 35% памучно деколте : в Должина на Вратот : Мини Должини Должина На Ракавот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 65%полиестер 35%памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Цветен Краток Фустан. Длабокиот Дизајн На Вратот V Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Со Обвивка Со Кратки Ракави, Фустан Со Цветен Појас, Сарафан На Плажа Со Среден Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Мини Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Краток Фустан. Материјал-65%полиестер 35%памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Мини Фустан Со Врат V, Краток Фустан Со Кратки Ракави, Цветен Фустан Бохо, Сарафан На Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Мини Фустан со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Карактеристики

Производи во категоријата

75 "Должина : 7476см / 29.93" Должина : 8284cm / 32 Едноставен дизајн со должина на коленото на овој фустан на плажа г�

18 Век Топка Наметка гроздобер фрак јакна жените steampunk опашка палто ренесансата униформа формални готск

Женски Летни Фустани Плажа Чипка Панел Печатење Без Ракави Обичен Лабав Резервоар Фустан ве Молиме про�

Големина Шема : Големина : С Биста : 95см / 37.40" Ракав : 46см / 18.11 "Должина : 88см / 34.65" Големина : М Биста : 100см / 39.

бел фустан женски бел фустан миди фустани за жени возбуда женска облека миди фустан црн фустан џемпер ф�

Женски Партија Печатење Боја Кратки Ракави Ретро Фустан Ракав Гренадин Фустан Карактеристики : } Овој Ф�

91" Половината : 94см / 37 Стил : Секојдневен Рачно миење одделно во ладна вода, без белило и закачување за су�

Секси Жени Со Едно Рамо Асиметричен Асиметричен Коктел За Забави Мини Фустан За Забава, Пригода, Секојд�

Големина Шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Хип : 126см / 49.61" Должина : 140см / 5

Тип На Ставка : Цврст Макси Фустан Пол : Жени Жена, Дами,Дама,Женскиматеријал : Должина На Полиестерска Об

Забелешки : 1.Ве молиме внимателно погледнете го водичот за големина пред да го купите 2.Ве молиме Дозвол

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Жан Фустан, Секојдневни Кратки Тексас Фустани,

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Должина : 87см / 34.25"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БР

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сараф�

Женски Повик Секси Мода Лето V Вратот Краток Ракав Лабава Печатење Фустанкарактеристики : Бидете во цен�

Ве молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, испратет�

Големина : Л САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120см / 47.24" Должина : 96см / 37.80" Ракав : 16см / 6.30" Рамо : 63см

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Секојдн�

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 84см / 33.07" Половината : 100см / 39.37" Ракав : 72см / 28.35" Должин�

Scroll