Ново
Модни Женски Секојдневни Чевли Дишечки Клин Пета Отворено Слободно Време Сандали Слатки Рамни Сандали Жени Слајдови За Гуми Сандали Жени

Модни Женски Секојдневни Чевли Дишечки Клин Пета Отворено Слободно Време Сандали Слатки Рамни Сандали Жени Слајдови За Гуми

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Сезона : четири сезони [Стил]Едноставно И мода ве прават попривлечни.Материјал за влошка : Гумен Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) [Натпревар]Погоден За совпаѓање со многу различни алишта и секојдневно носење, такви фармерки. [Прилики]Лесно да ги носат за вашиот секојдневен прошетки, Плажа, партија, банкет, датира, свадба, во канцеларија, за обврски, се. должина : Погодни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Слободно Време Материјал : гумени Специфики : Пол : Жените Се Зголемуваат Високо : НЕ [Карактеристики]Тркалезен Прст, Ремен За Тока,Клинови, Дијамант,Еластична лента за лесно лизгање и полетување, Гумен ѓон Што не се лизга.[Материјал]Горен Материјал : СТП, Надворешен Материјал : Гума,Тоа е Многу Меко, Удобно.Висина на платформата : 3см/1.18"Висок Стил На Пета : Метод На Затворање Клинови : Потсетник За Топло Лизгање : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината според Типот на Стапалото.Стил : Секојдневен, Стил На Мода : Кружен обем : НЕМА Материјал : Туркачи Висока Пета : 5,5 см/2,16 " ве Молиме да ни кажете многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Горниот Материјал : Пувид Ширина Сандали Затворени Toe Size табела : . Големина : 37 САД : 6.5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.3" Нога Широк : 8.5-9см/3.4-3.5"Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" Нога Широк : 9см/3.5"Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 еу : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24.5 СМ/9.7" нога широк : 9-9, 5 см/3.5-3.7"големина : 40 сад : 8.5 велика британија : 6 еу : 39 ЦН : 250 НОГА ДОЛЖИНА : 25СМ/9.8" Нога Широк : 9.5 см/3.7" Ве Молиме кажете ни многу можно за вашето барање ЗА да МОЖЕМЕ ДА ВИ ПОМОГНЕМЕ СО ВАШИТЕ СПЕЦИФИЧНИ ПОТРЕБИ. Секогаш Сме Среќни Да Помогнеме Секаде Каде Што Е Можно. Чевли Пета Висока : 5,5 см/2,16". [Карактеристики]Тркалезен Прст, Ремен За Тока,Клинови, Дијамант,Еластична Лента За Лесно Лизгање И Полетување, Гумен Ѓон Што не се лизга. Точка Специфики : Пол : Жените. Метод На Затворање : Лизгање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Модни Пролетни И Летни Женски Влечки Дебели Долни Клинести Потпетици Еднобојни Цвеќиња Лесни Удобни Ст

Женски Модни Сандали Со Зашилени Прсти Метална Тока Клинови Од 7,5 СМ Чевли Фустан Сандаликарактеристик�

црни сандали за жени рамни куќни влечки за жени потпетици за жени женски чевли женски сандали чизми за ж

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,3" Големина : 38

Dqueduo Женски Сандали Дами Плажа Ортопедски Сандали Летни Каузални Влечки Што Не Се Лизгаат Сандали Со Кл�

Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должинат : 23.5 см / 9.3" нога широк : 8.5 см / 3.4" Големи�

женските сандали добро се совпаѓаат со секое летно носење, како што се шорцеви, фармерки, маици здолништ

Женски Дами Мода Цврсти Клинови Лента За Потпетици Римски Чевли Сандали Опис Пол : Жени,Девојка Горен Ма

Нашите Лајли Сандали Од Колекцијата Патување ќе ви го дадат стилот и удобноста што ви се потребни во едн

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

Погледнете и почувствувајте се најдобро во оваа пета во стил на клин што дише со флертувачки акценти со

●Целодневна Удобност● Меката синтетичка постава ја отстранува влагата, нуди удобно чувство до кожата

Стил на пети : Тркалезна табела со прсти : Големина : 34 Нога Должина : 22см / 8.7" нога широк : 88,5 см / 3.23.4" ЦН : 220

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчињ�

Женски Чевли Обична Тока Висока Клин Пета Ѕиркаат Пети Еднобојни Ретро Модни Сандали ЗАБЕЛЕШКА : Бидејќ

?женски ортотски слајдови удобност плантарен фасциитис поддршка за лак лизгање на сандали дами мека пе�

Горниот Материјал : ЕВА Единствен Материјал : Гума Стил На Пети : Кружен Прст Пета Висок Стил : Плоштад...

Нашите Сандали На Платформата Зорана Од Колекцијата Патување ќе ве натераат да изгледате најдобро таму

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,3" Големина : 38

Scroll