Ново
Лабораториски Држач За Опрема За Лична домашна Опрема Ножици За Подигнување Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Против ' Рѓа 100* Издржлива Маса За Кревање

Лабораториски Држач За Опрема За Лична домашна Опрема Ножици За Подигнување Прилагодлив Нерѓосувачки Челик Против ' Рѓа 100*

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Карактеристики. 1. Изработен од нерѓосувачки челик, кој е против ' рѓа, антикорозивен и издржлив. 2. Платформата може да обезбеди прилично стабилни перформанси за подигнување, многу практични. 3. Лесен за употреба, висината може да се прилагоди со рачно тркало. 4. Широко се користи во физички, хемиски и биолошки експерименти прилагодување на висината на инструментот или објектот. Спецификација : . Материјал : нерѓосувачки челик . Големина на платформата : 100 х 100мм / 3,9 х 3,9 инчи. Максимална висина : 158мм / 6.2 во. Минимална висина : 45мм / 1.8 инчи. Тежина на пакувањето : околу 540 грама / 19 унци. Пакетот Вклучува : . 1 x Табела За Подигнување Лична Опрема За Домот Лабораториски Држач За Ножици Прилагодлив Анти - ' рѓа Нерѓосувачки Челик 100*100мм Издржлива Маса за Подигнување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кога забавата се јавува, одговорот на Garanimals влечените шорцеви е одговорот Лежени и охтолкукути, овие шо�

Уметник : Vision Studio Subject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подгот

Фантастично вентилиран со 31 влез, и целосно аеродинамичен со своите отстранливи аеро школки, оној е ист�

Стилот и функцијата се ваши со активната мета на Расел Текстурирани панели плус технологија за влага за

Каснувањата од витални фарми се удобен, единечен сервис за појадок направен со етички извори состојки к

Брендот „Халмарк“ е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и многу повеќе...

Тоа е како да добиете две палта за цената на еден со реверзибилниот зимски капут на Bhip Стилизирајте го в�

Yellowолтиот путер од жолт путер и шлаг када, 16oz Спарете ги вашите печени креации со совршено мазен путер о�

Уметник : Марлен Вотсонјубјект : Пејсови на пејзаж : Современа трговска марка ликовна уметност „Jerseyерси

Уметник : Pablo Estebansubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernivery Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подготв

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња Тамар може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди при

Симпатична и празнична за Божиќ! Овој празничен џемпер од Wonder Nation е шарен додаток на зимската облека на �

Со отстранлив капак направен од кадифе, овие украсни перници за фрлање ќе го оживеат столот, креветот ил

Камден Рок Даглас нуди неспоредлива удобност во логорот на кое било место Синтетички горе со постава за

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа црна моде�

Украсете за празниците со празник за време на црвено ливче мини дрво со украси! Ова симпатично, црвено д�

Техничар за работна облека за машки Wrangler, Pantthe Wrangler Men's Workware Technicer Pant ги има техничките детали за најтешки

Scroll