Ново
18. Оз Кератин Комплетна Инфузија Кератин Надополнувач Коса Скалпот На в Елегантен Чешел За Задевање

18. Оз Кератин Комплетна Инфузија Кератин Надополнувач Коса Скалпот На в Елегантен Чешел За Задевање

Достапност: Залиха
DEN 1.00

Овој комплет вклучува Врвен Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина, Кој Е антистатички, лесен, издржлив чешел со специјално дизајнирани рачки за нелизгање. Овој повеќенаменски чешел може да се користи и за плетење и задевање на косата. 5 метални иглички. што е тоа : Инфузија Од Кератински Комплекс во третман за стилизирање што обезбедува интензивна пенетрација за заздравување и мазна коса. Инфузијата ги отвора кутикулите на косата за да испорача кератински протеини во вратилото на косата. Сушење на косата, зацрвстувањето или други заптивки за стилизирање на топлина кутикулата е затворена на врвот на инфузијата, создавајќи посилна, помазна, поотпорна коса. што прави : кератинскиот протеин се јавува природно во косата. Третманите со кератин се исклучителен процес кој ефикасно ја исправа дури и најгрубата, највитканата коса. Производите што содржат кератин даваат многу исти ефекти од третманот, во помал степен (сјај, исправност, мазност и намалено разлетување). Што друго треба да знаете : Ја Отвора кутикулата на косата за ефикасно да испорача хранливи кератински протеини Поправки И ревитализира Заптивки на косата во хранливи материи и влага За време на топлина Стилизирањето Ја Остава косата значително помазна Го Елиминира разлетувањето Омекнува Додава сјај Достапните Опции За Производи без Формалдехид се како Што следува : Големина : 1,7 мл / Патување - Кератин Комплекс Инфузија Кератин Надополнувач Големина : 16 Мл / професионална - Кератин Комплексна Инфузија Кератин Надополнувач Големина : 3.4 мл - кератин комплекс инфузија кератин надополнувач големина : 18.6 мл - кератин комплекс инфузија кератин надополнувач големина : 4 мл - кератин комплекс Инфузија кератин Надополнувач Големина : 2.5 мл - кератин комплекс Инфузија Кератин Надополнувач 18.6 мл кератин комплекс инфузија кератин Надополнувач Коса Скалпот - пакување од 2 w/ елегантен чешел за задевање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уметник : Грејс Поп Предмет : Флоралстил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно

Товарните шорцеви се тука за да останат и Georgeорџ ве покри Овие машки каргошорцеви се направени во удобн�

Овој принт пристигнува подготвен да се дружи со сертификат за автентичност и потпис на уметникот од пре

Ова склопување на рака за контрола на суспензијата и топката е директна замена за оригиналната опрема н

Уметник : Зафатен Art Subject : People Style : Eclectic Product Тип : Галерија обвиткано платно Арт За создавање високо квали

LG 22 MB35 PU I 22 "LED LCD монитор 16 : 9 5 ms 1920 x 1080 16,7 милиони бои 250 NIT 5 000 000 : 1 Full HD звучници DVI VGA USB 25 W црно Енерг

Нашите комплети за фустани се совршени за есенска забава! Секоја облека за бебиња е направена со мек пам

Уметник : портфолија на диви јаболка : Типографија Стил : Модерен Farmhouse Product Тип : Галерија обвиткано плат�

Sky Drones HD во живо стриминг Eagle Eye 2.0 Видео дрон Се одликува со автоматско полетување и автоматско слетување

Трговската марка Моника Флота "Латентен мост " Уметноста е направена од акрилик за издржливост и има сов

Осветлете ја плажата со овој треперен хипстер JS Jessica Simpson Women'sенска страна Shirred Hipster Swimsuit Date Shirred Tab Sidemoderate

Класичната цврста боја е едноставна и лесна за совпаѓање, погодна за секојдневен обичен изглед...

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

Оваа цврста градежна маса за кафе нуди чист, едноставен дизајн кој оди добро во која било дневна соба...

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Крајбрежниот накит Машки лазис лазули камен со оникс и магнетна нараквица за истегнување на мастит (8мм)

Измешајте и совпаѓајте со повеќекратни шорцеви на Garanimals за најкул креации! Одликувајќи се со четири шор

Scroll