Ново
Козметички Сенки За Очи Сет Бои Сенка За Очи

Козметички Сенки За Очи Сет Бои Сенка За Очи

Достапност: Залиха
DEN 63.68

Козметички Сенки За Очи Шминка Постави 9 Бои Сенка За Очи производ продажба точка : 9 бои сенка за очи . Пренослив и удобен за употреба.Висококвалитетни состојки со свиленкаста боја, можат да траат цел ден!Богати и водечки бои во трендот.Боите се движат од бели / бои за истакнување до темни бои идеални за очи. Ова ги има сите бои што ви се потребни за да рекреирате софистициран или напнат изглед за дење и ноќе, за различни прилики, секојдневен, забава, свадба!Многу пигментирани и с вклучува и сенки за очи, лесно за вашиот изглед!Нема боја и нема да формира досадна ознака за сенки!Лесно за цртање убавите нијанси околу очите траат долго.Дајте јасни и шминкерски ефекти и ве прават фасцинантни и привлечни. Совршен За Салон, Свадба, Забава и домашна употреба.Материјал На Куќиштето : Големина На Хартија : Прибл.Вклучен е Пакет од 8х8х1, 2см : 1 х Сенка за Очи е увезена. помага да се промовира подолготраен удобен живот. Долготрајна Апликација За Шминка. € Одлично за секојдневно, одмор, патување, забава, вечер, дома, училиште, шопинг, на отворено, салон.Ќе ви се допадне. Лесен за носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

COVERGIRL Запали Од Сенка Тенџере, 305 Запали Розова, 0.07 Мл Карактеристики : Суперзаситени боиЕксплозивни изг�

Описот на производот Го Подобрува изгледот на вашата кожа за здрав изглед и ги замаглува несовршености�

COVERGIRL Outlast Активна Течна Фондацијаоткријте подлога која трае цел ден! Covergirl Outlast Активната Течна Основа е

Веднаш создадете смел изглед со Оваа Професионална Кремаста Шминка Во Бело Продолжува непречено и созд

16 Бои Шарени Сјај Сјај Сјај Сјај Во Прав Сјај Ајлајнер Течност 5млфеатури : нашиот течен сет за ајлајнер �

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕодржување на вашиот дом чист е предвремена Со Мојата Магија тепих килими Додадете го ом

Руби мај лето на Loveубовта 15 бои супер високо пигментирани очила за очи Светла и возбудлива мешавина од м

Фондација Velvet Mat Фондацијата за мерење на кожата што се чувствува како мека како кашмир! Совршено мат, п�

Лекарите Формула Путер Колаче Бронзер Бронзер Дури и вашата здрава рутина за шминкање заслужува измамн

Карактеристики : Лесен за носење и употреба, совршен за салон или употреба Премиум состојки со сјај кој �

Палетата за очила во сенка на Лоти Лондон во Лондон, Маувс Измешајте и совпаѓајте ултраметалики, мазни п

Двослоен Прав, Контрола На Маслото, Фиксирање На Шминка, Долготраен Коректор, Козметички Крем За Подлог�

Scroll