Ново
Јуелијанкси Женски Дневен Божиќен Принт О Врвови На Вратот Три Четвртини Ракави Тркалезна Маичка За Вратот Печатена Цвет Лабава Страна Сплит Блуза Туника

Јуелијанкси Женски Дневен Божиќен Принт О Врвови На Вратот Три Четвртини Ракави Тркалезна Маичка За Вратот Печатена Цвет Лабава

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 44см/17.32" Должина : 64см/25.20" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40.16" Ракав : 46см/18.11" Должина : 66см/25.98" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 108СМ/42.52" ракав : 48см/18.90" должина : 68см/26.77" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 116см/45.67" ракав : 50см/19.69" должина : 70см/27.56" големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 124см/48,82" ракав : 52см/20,47" Должина : 72см/28,35" женски дневен божиќен принт о врвови на вратот ТРИ четвртини ракав МАИЦА СО ТРКАЛЕЗЕН ВРАТ ОТПЕЧАТЕН цвет лабава страна сплит блуза туниккарактеристики : € материјал Е направен од материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно Носење ШИК СТИЛ, ЕДНОБОЈНА + СТИЛСКИ СТИЛ И мода Ве Прават попривлечни. овој врв може да Се носи Како Секојдневен врв за секојдневно носење, или може да се носи на Банкети .. прилики .. може да се носи Со СЕКОЈДНЕВНИ панталони или СО СЕКСИ фармерки сезона : алгендер : женаматеријал : Полиестердекорација : должина на необлекување : редовна должина на Ракавот : три четвртини јака за ракави : ТИП НА ШЕМА На ВРАТОТ : СТИЛ на печатење : МОДА, КАУЗАЛЕН пакет вклучува : 1пц жени Top Size USUKEUBust Sleeve Length S483496cm/37.80"44cm/17.32"64cm/25.20"M61036102cm/40.16"46cm/18.11"66cm/25.98"L81238108cm/42.52"48cm/18.90"68cm/26.77"XL101440116cm/45.67"50cm/19.69"70cm/27.56"XXL121642124cm/48.82"52cm/20.47"72cm/28.35"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 96cm/37.80"Sleeve : 44cm/17.32"Length : 64cm/25.20"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 102cm/40.16"Sleeve : 46cm/18.11"Length : 66cm/25.98"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 108cm/42.52"Sleeve : 48cm/18.90"Length : 68cm/26.77"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 116cm/45.67"Sleeve : 50cm/19.69"Length : 70cm/27.56"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.82"Sleeve : 52cm/20.47"Length : 72cm/28.35" НАТПРЕВАР : Совршено за жените да ја носат оваа маица со хеланки, фармерки и чизми. ПРИЛИКА : Одлично за секојдневно, излегување, забава, работа, патување, дома, улица, секојдневна облека. БЕСПЛАТНО ВРАЌАЊЕ : поддржуваме 90-дневно бесплатно враќање, само однесете го дома и пробајте го и чувајте го ако ги сакате овие женски врвови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена.Со

Овој Моден Врат На Екипажот ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенск�

[ИЗВЕСТУВАЊЕ] Почитуван клиент, ве молиме љубезно погледнете ја табелата со големини прикажана на слик�

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

2023 Лето гѓа Ввратот Меур Ракав Топката Топката Топката Шифон Килер врвот Материјал : полиестер Боја : ка�

Дебелина : Стандардните Бои може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките моден

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женска Летна Лабава Блуза, Женски Основни Блузи, Женска Секојдневна Маица, М�

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) добредојдовте На ☛Цимпу☚Ви Посакувам среќен шопинг!Големина табела :

Женска Клубска Облека Блузи Со Еднобојна Црна Решетка Проегирни Мрежести Врвови Со Долги Ракави Ве мол�

Обичен Квадратен Врат Бели Врвови Со Долги Ракави Шифонска Кошула Од Дрво Елегантен Тенок Еластичен Ст�

Туском Жени Плус Големина Кратки Ракави VВратот Печатење Блуза Пуловер Блузи Кошула Забелешка : ве Моли�

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женска Летна Туника Блуза, Жени Со Копчиња Надолу, Женска Активна Маица, Ма

Карактеристики на деталитемодалитет Боја Црна / Бела / Кафе / Беж / Црвена / Сина / Камила / Темно Сива / Арм�

Дами Елегантните Монтирани Врвови Се Класични За Да бидат Задолжителни во Сечија Гардероба.Задолжител�

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летни Врвови, Женски Блузи И Блуза Женски Маици Со Еднобојна Маица Ти�

Scroll