Ново
Стенли 26 Рака Видов ТПИ

Стенли 26 Рака Видов ТПИ

Достапност: Залиха
DEN 1.67

26" три-материјалната рачна пила е удобна и издржлива. Неговиот нов дизајн на рачката ја подобрува леснотијата на сечење за 25% во споредба со претходниот модел. Со тројна технологија за заземјување НА забите КОЈА Е 4 ПАТИ поостра од традиционалните пили за заби, индукциски стврднати заби за долг живот и Обложени Со Оклоп за да помогнат во намалувањето на триењето при сечење, ова е неопходна алатка за вашата кутија со алатки ако треба да направите брзи, точни парчиња. Три-материјална рачка за удобност и издржливост. Новиот дизајн на рачката ја подобрува леснотијата на сечење за 25% во споредба со претходниот модел. Технологијата за тројни мелени заби Е 4 ПАТИ поостра ЗА побрзи исеченици во споредба со традиционалните пили за заби. Облогата на сечилото помага да се намали триењето додека се сече во споредба со традиционалните пили со заби. 45° & 90° ознаки на сечилото за брзи и лесни мерења.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лизгачката Пила гербер Опрема е совршена за оние тешко достапни гранки, оваа алатка е дизајнирана со ду�

Дијагонална Клешта За Сечење, Клешти За Дијагонално Сечење Од Типот Клешта, Полуфлуш На Профилот На Сеч�

9.5 " генерално 3.25" црна завршница нерѓосувачка секира глава со Мутли Хексадецимални клучеви (3 / 8, 9 / 16, 11 / 1

Машина Дијаг Карбид Круг Врвот Ерг Прецизни секачи со средна големина отпорни На Абење сечила за сечење

Џонард Алатки RC600 Ratcheting Кабел Машина е вашиот нов одатна парче на опрема за вашата следна работа Овој се�

Книпекс Столари Штипки се идеална алатка за штипкање, сечење или влечење предмети Овие тешки клешти ги �

[Купете заедно и зачувајте] Knipex Tools 12 42 195 Multistrip и Knipex Tools 78 61 125 Electronics Wire Cutter [Купете заедно и зачувајте] Knipex

Училиште специјалитет Прилагодливата Рамка За Пила На Саксонскиот Златар со длабочина на грлото од 6 ин

Опис : Овој кожен сепаратор е изработен од висококвалитетни материјали со добра сигурност, издржливост

Секирата Со Шема На Гренланд Од Алатката Кондор И Ножот ја следи својата горда историја од 1787 Година, го�

Карактеристики : * Изработена од материјали од манган челик, со фино мелење и долготрајни остри заби,пов�

Scroll