Ново
Анти-рѓа Променливи Собранието Кат Стои Јаглерод Челик Решетката За Складирање Сребро

Анти-рѓа Променливи Собранието Кат Стои Јаглерод Челик Решетката За Складирање Сребро

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Вовед : . Она што го гледате е оваа Променлива Решетка За Складирање На Јаглероден Челик што Стои На Подот! Тоа може да биде случајно составен за одвојлив дизајн. Цврста јаглеродна челична конструкција, светло сребрено лакирање, оваа решетка за складирање има стилски изглед и силни перформанси против ' рѓа. Дизајнот на решетката може добро да ги заштити предметите од паѓање. Не бара алатки за лесно и брзо склопување. Потребна ви е таква практична алатка за организирање на вашите гаџети. Само преземете акција!. Карактеристики : . 1. Едноставен, но елегантен изглед. 2. Изработени од висококвалитетен јаглероден челик и пп материјали за висока јачина и квалитет. 3. Системот за прилагодување на дното се прилагодува на состојбата на теренот. 4. Висината на секој слој може случајно да се прилагоди. 5. Помогнете добро да ги организирате вашите неуредни гаџети, заштедете простор. 6. Идеален за домаќинство, хотел, ресторан и така натаму. 7. Можете да го промените начинот на склопување за вашите различни потреби. Забелешка : . 1.Кога ја примате стоката, ве молиме потврдете го производот според списокот со упатства. Откако ќе најдете Помалку парчиња, ве молиме наведете релевантни слики за да не контактирате. Ние ќе се справиме со тоа во времето. 2.Ве молиме инсталирајте ја стоката со упатството за употреба. 3.It се препорачува инсталацијата да не биде премногу тесна за лесно прилагодување. Откако ќе се инсталира структурата, зацврстете го интерфејсот за поголема стабилност. Спецификации : . 1. Материјал : Јаглероден Челик пп.2. Димензии : (21,25 х 11,42 х 59,06) " / (54 х 29 х 150) см(Л х ш х). 3. Боја : Сребрена. 4. Тежина : 10,91 фунти / 4,95 кг. 5. Капацитет на тежина : 551 фунти / 250 кг. Пакетот Вклучува : . 1 х Решетката За Складирање 1. Едноставен, но елегантен изглед. 2. Изработени од висококвалитетен јаглероден челик и пп материјали за висока јачина и квалитет. 3. Системот за прилагодување на дното се прилагодува на состојбата на теренот. 4. Висината на секој слој може случајно да се прилагоди. 5. Помогнете добро да ги организирате вашите неуредни гаџети, заштедете простор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дополнителните полици за Полиците На Индустриската Жица Сафко нудат дизајн на жица без прашина...

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Во живо подобро.Сафавих Амх колекцијата на ремените на училишните куќи, �

Оваа полица за складирање на бездушна е многу универзална и силна полица за гаража Дизајнот на бездушен

Декмод 60" х 30 " Индустриска Единица За Полици Од Кафеаво Дрво Е уникатен додаток на вашиот стилски дом...

Чувајте ја вашата кујна добро организирана и чувајте ги вашите работи уредни и уредни Со Количка За Пол�

Револуционерниот локал е идеално решение за складирање и виси за складирање на штипки Тритон Лобин е ра

Одликувајќи се со класичен дизајн и обилен простор за складирање, кабинетот за чевли за чевли нуди стил�

Зголемете го просторот за складирање за 4070%! X5 оди подалеку од задоволување на основните потреби за поли

Imagio Home ја претставува колекцијата за живеење во студиото Дизајнот на чиста линија и современиот стил ќе

5 нивоа на полици на хром 15,7x45.3x71.4in Секоја полица може да поддржи капацитет на тежина до 300 bs (на стапалата

Запознајте ја Cube, Way Basics Најпродавани модуларни серии за складирање што штотуку добија надградба преку �

Винсом Вуд Белами Потпрената Полица е јасен и стилски заштедувач на простор кој комбинира модерен диза�

Hyper тешка количка за тркалање со 3 полици може да се користи во работилници, продавници за мало, па дури и

Мешајќи ја совршената рамнотежа, со солидна сигурност со индустриската елеганција, оваа полица за жица

Оставете ја вашата креативност да дивее Со Кубо! Овој иновативен сет од 4 коцки за складирање по Ниша се �

SAFAVIEH Jules Прилагодлива Хромирана Жица Мини Решетка Хром Дизајнирана Да одговара на секоја потреба за скл

Користете ја оваа дополнителна полица за да ги проширите опциите за складирање со ПОЛИЦИ ОД ЖИЦА ОФМ Мо�

Полиците за складирање се одличен избор и за станбено и за комерцијално складирање, обезбедувајќи мног�

Scroll