Ново
Водоотпорна Ткаенина Лисја Растителни Цвеќиња Туш Завеси Бања Голема 3д Печатена Декорација Туш Завеса Бања Екран

Водоотпорна Ткаенина Лисја Растителни Цвеќиња Туш Завеси Бања Голема 3д Печатена Декорација Туш Завеса Бања Екран

Достапност: Залиха
DEN 319.84

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, која е водоотпорна, издржлива, мека, без брчки и без избледување. ● Водоотпорно И Брзо Сушење ● оваа завеса за туширање претрпе водоотпорен третман од двете страни, овозможувајќи капки вода да останат на површината, брзо одбивајќи и сушејќи. Значи, завесите за туширање со водоотпорна ткаенина можат да ја одржат вашата бања сува и чиста. ● Засенчување И Заштита На Приватноста ● завесата за туширање во бањата е изработена од висококвалитетна и врвна непроѕирна ткаенина, која е многу погодна за заштита на личната приватност. И завесата за туширање желка е зашиена со тенки и тесни игли, кои нема да паднат. Тие исто така имаат совршена завеса за да ги спречат да лебдат и да ви обезбедат удобно време за капење. Лесно за инсталирање, комбинирано пакување : комплетот за завеси за туширање вклучува 12 куки во Форма На Ц. Нема ' рѓа или деформација. Со нив, завесите за туширање можат лесно да се инсталираат на прави/закривени шипки за туширање избор На Големина : W90 € H180, W150 ° H180, W180 H180, W180 ° H200 CM [Листа На Производи] 1 завеса за туширање и 12 куки. ●Врвен Квалитет И Печатење€100% полиестерска ткаенина туш завеса со тежина на дното. Водоотпорен, отпорност на Брчки, задржување На Обликот, Висока јачина, еластично закрепнување.Живописни бои, Јасна слика, Безопасна и без избледување. [Пондерирана полите] Потешки и постабилни, одржување на совршен завеса и не мавтајќи, обезбедување на вас со удобно туш искуство.

Карактеристики

Производи во категоријата

Додадете малку уметничка боја во вашата бања со уникатни и декоративни завеси за туширање 70х93 инчи и до�

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

1 Име : Пакет 1 : Семејство Среќен Туш Бања Производ Трипарче Персоналните Печатење Љубов Роза Цвет Бања К

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење Мека И Удоб�

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

①Премиум Материјал И Убав Дизајн】 Завесите За Туширање се изработени од полиестерска ткаенина, која е

ПРАКТИЧНО И ИЗДРЖЛИВОСо Димензии 72 "W x 78" H, поставата за туширање одговара на секоја стандардна големина

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени

Лесно чистење, машина / рачно перење во ладна вода Сув воздух.Уникатен дизајниран за вашите кади за капе�

Полиестерска Ткаенина Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма �

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

Пакет : 1 х Туш Завеса, 12 х Куки Материјал : Полиестер, Пластика Димензии На Производот : Големина С36Х72 " / 90

Ставете модерен допир на вашиот декор Со Домашната Суштина Сакура Памучна Туш Завеса Оваа 100% памучна за

Материјал : Полиестерска Ткаенина Машинско перење.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за ка

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

Материјал : 100% полиестер ● Големина : 90х180,150х180,180х180, 180х200 ● Содржина на пакетот : 1 x завеса за туширање, н�

Продолжете го животниот век на вашата завеса за туширање Hooklesse E Er ' o ' a ' a ' a ' a ' a ' a ' a ' a ' a ' dash со додавање �

Машина за перење.Полиестерска Ткаенина.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење.Напра�

Лесно чистење, машина / рачно перење во ладна вода Сув воздух.Уникатен дизајниран за вашите кади за капе�

Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива

Големина : 90см*180 (35ин*70ин) Врвен Квалитет полиестерската облога за туширање служи за здрава и долготрај

Материјал : Полиестерска Ткаенина Машинско перење.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за ка

Scroll