Ново
Ниуер Дами Обични Меки Пуловер Жени Слободно Време Дуксери Копче Надолу Спорт Висок Врат Кадифен Врв Црн 3XL

Ниуер Дами Обични Меки Пуловер Жени Слободно Време Дуксери Копче Надолу Спорт Висок Врат Кадифен Врв Црн 3XL

Достапност: Залиха
DEN 2.33

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксер, Пуловер Со Долги Ракави, Есенски Зимски Топли Етнички Дуксери Тип На Шема : Споени, Маскирни, Копчиња Боја : Бела, Каки, Розова, Црна, Сина, Зелена Сива, Шарена Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% полиестернеклин : Висока Должина На Ѓердан : Должини На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Женскиот пуловер изработен од еластична и мека лесна ткаенина,е премиум пуловер прави да се чувствувате добро за кожата.2. Слатки есенски зимски дуксери за жени кои имаат споени, блок во боја, висок врат, пуловер, копчиња.3. Женските нејасни дуксери од руно со долги ракави дизајнирани со секојдневен стил, лесни за носење со хеланки, слаби фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед.4. Дружете се во удобност и стил,есенските зимски облеки погодни за секојдневниот живот, домот, работата, состанокот,клубот,дружењето,трчањето и повеќе прилики.5. Модни меки дуксери со пуловер/секојдневна облека за жени/пуловер со висок врат /дуксер од есенско зимско руно.Содржина на пакетот : 1 х Женски Дуксер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Дуксери, Обични Врвови Во Боја, Дуксери Со Пуловер Со Туники со Долги Ракави. Материјал-100% Полиестер. Женскиот Пуловер Изработен од Еластична и Мека Лесна Ткаенина, Е Удобен Дуксер Што Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Дуксери Со Блокови Во Боја, Копче Надолу, Висок Врат, Нејасни Дуксери Од Руно Со Долги Ракави, Споен Зимски Топол Пуловер, Опуштено Вклопување. Овие Секојдневни Дуксери Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

ве молиме бидете сигурни да поставите нарачка✮ ✮Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно конта

Базиреј Дуксери За Жени Со Лабаво Вклопување Со Долги Ракави Трендовски Цветни Печатени Лабави Блузи С�

Женски Летен Цветен Принт Издуван Ракав Кардиган Лабава Покривка Обична Блуза Летни Трендовски Врвови�

Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките ве молиме проверете ја голе

царинење на женски врвови со кратки ракави, женски врвови со кратки ракави за нозе, женски блузи со крат�

Ласкаво, женско вклопување во комбинација со прекрасен принт го прави Миа врвот од loveубовна приказна си

Големина : S Биста : 81cm / 31.89" Рамо : 36cm / 14.17" Ракав : 17.5 cm / 6.89" Должина : 65cm / 25.59" Големина : M Биста : 86cm / 33.86" Рамо

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

Женски Зимски Секси V Вратот Долги Ракави Блузи Божиќ Печатени Обична Блуза Карактеристики : Изработен �

Гаекув Летни Врвови За Жени 2023Откријте различни опции во нашата колекција, вклучувајќи кошули со копчи�

Оваа блуза на квадратниот врат од Pioneer Woman има забавни деталибојата на вез на ракавите и полите со комбин

Женска Еднобојна Тексас Кошула Без Ракави Елек Лабави Тексас Јакна Врвови Материјал : полиестер Боја : к

Жени Дами Патент Копче Долги Ракави Лабава Шифон Кошула Облека Карактеристики : 1.It изработен е од висок�

Зодгу Женски Памучни Ленени Врвови Плус Големина Блузи 2023 Се Занимава Со Летни Маици За Вратот На Бродо�

Модни Жени Обични Џебови Обичен Цврст Капут Со Долг Ракавкарактеристики На Кардиган : 1.Карактеристики :

Големина Шема : Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 50см / 19.69 "Ракав : 62см / 24.41 " Должина : 68см / 26.77" Големина :

Големина Шема : Големина : XS САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 68cm / 26.77" Должина : 37cm / 14.57" Големина : S СА

Направете го рудникот, ве молам! Ултраласкави две пакувања на врвови од еден чекор напред го носи вашето

Состав на производот : Божиќно печатење во Боја женски секојдневен комфор Маица џемпер Со Долги ракави..

✿летни џемпери за жени летни кардигани за жени лесни лесни кардигани за жени лесни кардигани за жени ле

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

3.Бремениот Фустан е толку убав!! Со својот едноставен дизајн, тоа е парче за носење на кое било, сигурен с

Scroll