Ново
Детски скутер - Седиштето за преклопување - светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - Скутер за удар на деца и мали деца - прилагодлива рачка - затворен и

Детски скутер - Седиштето за преклопување - светлата на LED тркалата Осветлуваат кога се тркалаат - Скутер за удар на деца и

Достапност: Залиха
DEN 1.00

Погоден за внатрешна и надворешна употреба, скутерот за 3 тркала на нашите деца е лесен, компактен и преносен што го прави совршен за однесување на паркот, на одмор и за играње во градината.1 Целосното преклопување на технологијата на скутерот на нашите лесни деца значи дека можете практично да ја земете насекаде. Има толку многу можности кога вашето дете може да ужива во слободата на скутирање, како и без тежок, гломазен скутер кој ве тежи сите. Може да се свитка и лесно да се става во багажникот на вашиот автомобил со денови надвор и одмори.) Големина на скутер за преклопување (L X W X H) : 23. Исто така, постои уникатен одмор на стапалото што можат да го користат при крстарење заедно. Дизајн на скутер на Sit или Stand Scooter-Технологијата на посно за управување значи дека вашето дете може да се потпреме да се сврти, што помага во подобрување на нивната рамнотежа и координација, целосно самобалансирање дали тие избираат да застанат или да го искористат удобното седиште за удобност на детето.Техничка спецификација Боја : Поставување на висина на црвена рачка : 705/785/865мм (27,87 ”/31” /34. Вградени во LED светла - Нашиот дизајн на скутер за играчки има разнобојни светла на LED тркала што осветлуваат кога се тркалаат. Покрај тоа, постои дополнителна широка, анти-лизгачка гумена палуба за супериорна технологија за зафат и една стоп-сопирачка технологија над задното тркало. Информации за големината-Погодни за мали деца и деца на возраст од 2 години +, нашиот помлад скутер нуди бесконечна забава бидејќи растат бидејќи дополнителната широка лента со Т-бар е целосно прилагодлива за удобно возење. Нашиот скутер нуди опција за стоење и седење која е удобна и практична кога е во паркот, надвор со пријателите, играјќи во дворот и на одмор! Без разлика дали сакате да се однесувате кон вашиот син, ќерка, внука или семеен пријател на посебен подарок, ова е мора да има скутер благодарение на супериорната технологија за преклопување, трепкачки LED тркала и додаде удобност на преклопување на седиштето! Купете сега и третирајте го вашето дете на нашиот скутер за преклопување со трепкачки LED тркала и преклопување на седиштето за да можат да ја подобрат нивната подвижност и да ја зголемат нивната доверба во крајниот стил! Детски скутер - Направете скутирање супер забавно за вашето дете со нашиот скутер за кик 2in1 кој нуди опција за стоење, како и опција за седење благодарение на интегрираното седиште за преклопување. Исто така, може лесно да се чува во гаражата или подрумот кога не е во употреба.3 '' 'Големина на отворено скутер (L x w x h) : 23,6' 'x 11.

Карактеристики

Производи во категоријата

Chromewheels Мега Glide Kick 3Тркала Преклопен Скутер со Тркала За Осветлување И Продолжување На Тбар Виолетова Т�

Оригиналниот Y Fliker A1 го носи адреналинот на друго ниво! Скутерот со три тркала исполнува иновативен диза

Скутерот за Кик на Радоло за деца е совршен подарок за почетници заради мазни тркала за летање, широка п�

Време е да блеснеме со пикселот etsетсон? Скутер за светло од 3 тркала што е подготвен за центарот на внима

Sbyke P16 е изграден за првиот притисок во свет на дејствување! Овој хибриден велосипед и скутер го комбинир

Вашите деца можат да уживаат да бидат надвор со производите за перформанси на пулсот Крушер Скетер за с�

Крајниот Y Фликер! Најкул тркала на блокот! Лифтот Y Fliker е преработен до максимум со лесна рамка и супертр

Ninebot Electric Kick Scooter Zing E8 Лесен за носење и преклопување на тенкото тело е во дебелина само 1,3 инчи, а тежинат�

Додадете сериозен блиц и стил на вашето возење со Скутерот ЗА Удар НА ВОЗАЧОТ ВР 200 Овој скутер со удар и�

Најпродаваниот Скутер За Трик Со Луда Опрема Е дизајниран со користење на висококвалитетни материјали

Опис : Скутерот за трик на тимот VX9 е дизајниран за вас ако барате биран поставување директно од кутијата

Воведување на скутер за удар на Serenelife, со совршен избор и за тинејџери и за возрасни кои бараат возбудли�

Скутер на кој родителите и децата сигурно ќе сјаат Gleam доаѓа со светлосни LED тркала што сигурно ќе се вуе

Скутер со удар на Ridevolo K01 (Blue) е совршен за 38 години дете заради мазни тркала за летање, широка палуба и ст�

High Tech Мега Glide Kick Скутер Со СветлоЦрна 3 Тркала Удар Скутер За Деца И Мали Деца Девојки И Момчиња, Прилаго�

Carve Pro Scooter од Mad D Gear е крајната платформа за започнување на вашата кариера како возач на скутер! Запечате�

Механизам за посно до усовршување : Тбар обезбедува стабилност бидејќи децата управуваат со користење �

Scroll