Ново
1- внатре, ние управуваме со кожено кожено камче жито машко појас со антички месинг-финиш ролери-кафеава- кафеава кафеава

1- внатре, ние управуваме со кожено кожено камче жито машко појас со антички месинг-финиш ролери-кафеава- кафеава кафеава

Достапност: Залиха
DEN 1.67

Кожен ремен на кожа од кожен клуб Монтаук направен во Лонг Ајленд, .ујорк. 1-1/2 внатре. Текстура со жито од камче со античка месинг за завршување на ролери. Единечна лента за никакви полнила, помагајќи да се спречи пилинг и пукање. Направено од 100% растително затемнети во САД. Антички месинг завртка на ролери. Цврст единечен слој со кожен каиш со цело зрно, без полнила. Процесот на тен за растително е еколошки. Ширина : 1-1/2 во.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој американски оригинален кожен машки појас ќе стане вашиот нов омилен обичен кожен појас и одговара

Работна облека на Смит, возрасни мажи или унисекс рачно изработени од 38мм Кожен појас со целосен жито...

Менс обичен секојдневен појас Совршен машки ремен за облекување на мажите што наскоро ќе стане омилен �

Откријте ја совршената мешавина на издржливост, функционалност и безвременска мода со оригиналниот по�

Кожен ремен на кожа од кожен клуб Монтаук направен во Лонг Ајленд, .ујорк 11 / 2 внатре Двоен бод декоратив�

Класично убав, појасот на табулаторот за истегнување на Хагар е идеален завршен допир за работа или вик�

Работна работа на Смит, случајна 40мм луда коњска лента, двојно зашиени детали, антички месинг, финиш рол�

Менс ременот е направен со трајни синтетички материјали со пресврт реверзибилна тока за боја на темни т

Монтаук Кожен клуб Клуб Машкиот обичен 1,5 инчен кафеав појас е собрани на Лонг Ајленд, САД од Вег Танен С�

Она што започна како изум за американскиот работник стана униформа на напредокот Но, Леви е повеќе од то

Монтаук Кожен клуб Клуб Машки обичен 1,5 инчен кафеав сингл, зашиен појас е собрани на Лонг Ајленд, САД од

Менс обичен секојдневен појас Совршен машки ремен за облекување на мажите што наскоро ќе стане омилен �

Scroll