Ново
Едноставно Дејзи 2 '3' плажа куќа наутички кинил килим, правлива виолетова

Едноставно Дејзи 2 '3' плажа куќа наутички кинил килим, правлива виолетова

Достапност: Залиха
DEN 603.04

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе го сакате едноставно Daisy 2 'x 3' правливата виолетова плажа куќа килим од нашата колекција за одмор на плажа. Секој ќе ужива во крајбрежната вибрација донесена во вашата кујна или дневна соба со овој дизајн. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во вашиот дом. Предложена е подлога за килим за да се спречи лизгање и да се додаде перница и издржливост. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Завршете го вашиот простор за малите со оваа килим за подрачје за перење машина Направено од одржливо и�

Прекрасен простор за живеење е едно од најголемите задоволства во животот Но, со најразлични зачудувач�

Гроздобер Хериз инспириран од медалјонскиот мотив има лиснати палми и украсни флорали во потресениот д

Завршете го вашиот простор со нашите килими за стопшоузапирање Истули, деца, миленичиња, какво било раз�

Сложената ткаена текстура на овој луксузен килим може да ја заврши секоја просторија...

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим �

Гледајте го вашиот дом за украси на домашен терен со едноставно маргаритка 8 'x 10' пиперка Евелин пролет Ch

Подигнете го вашиот простор со овој племенски медалјон инспириран дизајн Машинско изработено користеј

Покажете ја вашата гордост со Amply Daisy 5 'x 7' Агендар Chenille килим од колекцијата на флуидност Секој ќе ужива �

Набори и виткање треба да се срамни со 57 дена редовна употреба Исто така, се применува миење на цревата, �

Со својот праволинерен дизајн, раскошни детали и раскошна фокусна точка медалјон, Мохавк домови Источн�

Совршен спој на стил и удобност Нашите килими ќе ја направат вашата куќа дом Без разлика дали барате мек

Scroll