Ново
Awntech destin со аспиратор лев мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

Awntech destin со аспиратор лев мотор со далечински моторизирано повлекување на трескање

Достапност: Залиха
DEN 2.33

Awntech Destin што може да се повлече со заштитен аспиратор. Destin е наш стандарден двор со качулка, кој може да се повлече и се нуди во рачни и моторизирани операции. Различна карактеристика на дестинот е алуминиумскиот заштитен аспиратор. Овој аспиратор го покрива горниот дел од ролериската цевка Awnings и страните на тревога каде што се оперативните компоненти. Овој заштитен аспиратор ги штити компонентите и спречува ткаенината да биде изложена на груби елементи како што се светло од сонце и остатоци од летање. Структурата на тревата вклучува 100% акрилна ткаенина, тешка челик и алуминиумска рамка обложена со бел прав, рачна и моторизирана опција за повлекување, двојни кабелски раце и 10-инчен отстранлив валанс. Зачудувачките бродови целосно се собраа, бараат само инсталација на wallидни загради и лизгање на тревата во држачите. Монтирањето на оваа трева е едноставно со нашиот чекор-по-чекор прирачник за инсталатори за професионални или DIY (направете го тоа сами). Зачувувањето може да се инсталира на многу различни површини како што се тули, штуко, дрво, камен и други. Постојат различни големини и бои за избор од разумни цени. Дестин со аспиратор лево моторизиран со далечински управувач што може да се повлече : Тешка, рамка за професионална оценка е прашок обложена во бела боја. Достапните големини започнуваат со широк 8 „широк до 24“ со проекции од 7 'до 10'. Ткаенините се ткаени со 100 % раствор обоен акрилик, антимикробно предиво и се третираат со UV и обложувања отпорни на вода. Валентот може да се отстрани и чува во зима. Доаѓа со стандардни држачи за монтирање на wallидови. Достапно во повеќе бои и големини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Брендот BeutyMark на Awntech Mauilx го остави моторот со далечински управувач што може да се повлече Овој модел доа

Санта Фе го искриви металните раце на трепет од Аунтих Оваа трева ќе додаде архитектонска елеганција во

Моделот на брендот BeutyMark на Awntech, DestinLX модел со тешка должина што може да се повлече со аспиратор за алуми

Awntech Maui е наша најпродавана привлечна треска Тоа е елегантен алуминиумски крајни капаци привлекува вни�

Awntech Maui е наша најпродавана привлечна треска Тоа е елегантен алуминиумски крајни капаци привлекува вни�

Надмудрете го времето СО Алеко Моторизирани Тенди што се Повлекуваат Оваа тенда обезбедува совршена ко

Брендот на марка на Awntech, Mauilx, десен мотор со далечинско повлекување Овој модел доаѓа во рачно и моторизи

Моделот на брендот BeutyMark на Awntech, DestinLX модел со тешка должина што може да се повлече со аспиратор за алуми

Awntech убавицамарка савана 5 'прозорец / влез за влез : акрилик / алуминиумска рамка за заштеда на трошоците

Додадете сенка во вашиот двор користејќи ја оваа тенда за двор ШТО МОЖЕ ДА СЕ повлече АЛЕКО Создава приј

Чарлстон, кој се движеше со оружје е марка за убавина од Awntech Тоа е едно од нашите најпопуларни тенди...

Моделот на брендот BeutyMark на Awntech, DestinLX модел со тешка должина што може да се повлече со аспиратор за алуми

Надмудрете го времето СО Алеко Моторизирани Тенди што се Повлекуваат Оваа тенда обезбедува совршена ко

Awntech Destin што може да се повлече со заштитен аспиратор Destin е наш стандарден двор со качулка, кој може да се

Брендот на марка на Awntech, Mauilx, десен мотор со далечинско повлекување Овој модел доаѓа во рачно и моторизи

Awntech Maui е наша најпродавана привлечна треска Тоа е елегантен алуминиумски крајни капаци привлекува вни�

Awntech Destin што може да се повлече со заштитен аспиратор Destin е наш стандарден двор со качулка, кој може да се

Awntech BeautyMark Maui 20 'Моторизирано повлекување на тресење : Структурна алуминиум и челична рамка за обележје �

Awntech Destin што може да се повлече со заштитен аспиратор Destin е наш стандарден двор со качулка, кој може да се

Scroll