Ново
OakvillePark Kotey 4-во-кабриолет футон стол, сина

OakvillePark Kotey 4-во-кабриолет футон стол, сина

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Погодноста на мултифункционалната колекција Котеј ќе додаде модерен акцент и функционалност за да се задоволи потребата за дополнителен простор за спиење, складирање и седење сите во една умен дизајнирана клупа. Половина од клупата се отвора за да се открие скриеното складирање, дозволувајќи му на подигнатиот дел да ја претвори клупата на седиште. Поп-ап единицата овозможува продолжување создавање на удобна платформа за спиење која е целосно ангажирана со повратот на седиштето вратена на рамна позиција. Вклучена е и координативна перница. Овозможувајќи совршено поставување во вашата декоративна околина, клупата се нуди во сина, кафеава, сива и кафеава сива кадифе. Кабриолет футон акцент стол со цврста кадифена ткаенина тапацир. Седиште и назад со акцент. Механизмот за кликнување на кликнување ангажиран назад. Повлечете отоман со четири (4) тркала. Седи, релаксирачки и позиции за спиење. Две (2) вреќи со списанија од страната на основата. Доаѓа со една (1) лумбална перница. Скриено складирање со покритие во основата. Исто така може да послужи како клупа за акцент. Перница на перница за перница (прикачена) : пена; Поли-влакна. Перница на седиштата (лабава) : пена; Дакрон; Џебна калем. Димензија на производот Севкупна големина (клупа) : 45,5 x 27,5 x 17 H инчи. Севкупна големина (стол) : 45,5 x 27,5 x 34h инч. Длабочина на седиштето (стол) : 24 инчи. Длабочина на седиштето (салон стол) : 51 инчи. Целосно проширена длабочина : 73,5 инчи. Целосно проширена висина : 17 инчи. Големина на перница : 20 x 11 инчи. Внатрешен за складирање : 24 x 9 x 7,5 H инчи. Друг капацитет за тежина на спецификација : 300 bs. Потребно е собрание : Да. Перницата е во скриеното складирање. Информативно парче (и) за испорака по кутија : 1 парче. Кутија (ES) по пратка : 1 кутија. Ширина на вратата : 17,5 инчи. Колекција на Котеј, кабриолет Футон Чаир. Одрекување Ве молиме дозволете 0,5-1 инчи разлика како резултат на рачното мерење. Бојата на производот може малку да се разликува како резултат на изворите на фотографско осветлување или поставката за монитор. Прирачник за инсталација на документација.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оваа ажурирана модерна салон за чај има нешто за секого со прекрасни копчиња, потпирани за потпирач за г

Без разлика дали имате разговор со пријател или се протегате во релаксација, нашиот салон за чаши ве пок

Scroll