Ново
Нова област килим крајбрежна морнарица, крем затворен отворен круг лесен за чистење

Нова област килим крајбрежна морнарица, крем затворен отворен круг лесен за чистење

Достапност: Залиха
DEN 3919.84

Еднете на рајот со овој корал и школки во затворен килим за издржливост на отворено. Цврстиот центар дава мирно чувство. Третираните влакна се спротивставуваат на боење и бледнее, овој килим е изграден за да се изврши. Совршено за семејна соба, сончева соба, тремот, палубата, ден, дневна соба, игротека, расадник. Може да се исчисти надвор со благ детергент и градинарско црево, оставете темелно да се исуши. Новинарска област килим (околу 7'10 '' круг) крајбрежна морнарица, крем затворен простор на отворено, лесен за чистење. Добро одговара за влез, фоаје, влез, влезна врата. Вакуум или тресете за да ги отстраните остатоците. Место чисто или чисто надвор со вода; Спреј со градинарско црево за плакнење. Оставете темелно да се исуши. Машина направена во Турција. Направено со издржлив и избледен полипропилен. Рамна ткаена поддршка за да се зголеми целокупната издржливост и отпорност на елементите. Прекрасен стил на новини со примарна морнарица сенка и крем акценти. Отпорна на дамки, лесна грижа и совршена за какво било опкружување или надворешно поставување. Дете трајно и лесно се чисти со минимално пролевање. Вакуум на поставување на рамно ткаење за да се отстранат остатоците, водејќи сметка за да се избегнат рабовите. Место чисто со вода, не бели. Ротирајте периодично за да го продолжите животот на вашата инвестиција .. Забележете : Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на производот може да се разликуваат малку.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кулер денови се тука повторно! Време е за слоевитост Со Качулката Од Руно На Расел Спортски и секојдневе

Спортската Атлетска Сандала Бурк ВТОРИ Од Северната Страна ги има сите карактеристики / удобност и прид

ЈОН 133 16Х8 5Х139, 75ЕТ 108ЦБ ЦРНА / МАШИНСКИ Секое од овие тркала е произведено со користење на супериорни мате

Совршен е за работа, канцеларија, забава, секојдневен, секојдневен живот, состаноци, коктел, клуб, свадба

Ова е Дворедната Чиста Кристално Накит Змејска Кожа Вистинска Кожа Кучешка Јака Големина 20 Црвена...

Црна фузија слој дава чист, завршен изглед, додека сивата фузија слој може да издржи 300 часа изложеност н

Торбата Со Работи на коглан е идеална за кампување со автомобил, патувања во кабината и складирање опре�

Ханес Девојки Екипажот Дуксер Мека, памучна мешавина Ребрести на деколте, манжетни и полите Без ознаки �

Максимизирајте го декорот на вашата трпезарија со Комплет Столче За Приватен Шалтер од 2 Столче за кујн�

Вокер Производи масовно проток на воздух сензор е изградена репутација во автомобилската индустрија з�

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Предноста На ДР Браун Цуцла е дизајнирана имајќи го предвид прифаќањето на бебето Предноста Цуцла е цел

Компонентите на комплетот се изработени од оем квалитетни материјали и доаѓаат со лесни за читање упат�

Прославете го денот На Свети Патрик со овие украсени моливи Дизајн карактеристики зелени шамроки на бе�

Scroll