Ново
Синдисус Мажи Секојдневен Свртете Јака Маица Менс Редовно Се Вклопуваат Блузи Ревер Вратот Одмор Копче Хавајски Кошули

Синдисус Мажи Секојдневен Свртете Јака Маица Менс Редовно Се Вклопуваат Блузи Ревер Вратот Одмор Копче Хавајски Кошули

Достапност: Залиха
DEN 287.84

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Блузи Со Долги Ракави, Мажи Блуза Со Долги Ракави, Мажи Со Копчиња Надолу Маици Тип На Шема : Цврста Боја : Армијагрин, Каки, Светло Сина, Темно Сива, Бела, Розова, Виолетова, Зелена, Сина, Темносина, Жолта, Црна (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL,5 XL (Следете табела со големини За Избор Ве Молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Ленено деколте : Должина На Ревер : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Теретана, Секојдневна, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Тренинг, Трчање, ЏОГИРАЊЕ, ПАТУВАЊЕ, ЗАПОЗНАВАЊЕ, РАБОТА.Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% памук, 35% Лен, Лесен, Мек и Удобен за Носење. 2. Дизајн : Мажи Маици Со Долги Ракави, Маици Со Летни Гранчиња. Бидете Ладни И Суви. Тоа Е Задолжителна Маица за Вашата Гардероба Во Лето!3. Карактеристика : Мажи Празнични Блузи На Плажа, Машка Маица За Вратот Со Ревер,Блузи Со Долги Ракави, Блуза Со Копче Со Долги Ракави, Машка Летна Есенска Маича4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Теретана, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.5. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Спортски Панталони, Панталони, Шорцеви Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Кошули (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Машка Хавајска Кошула, Блузи Со Копчиња, Блуза со Долги Ракави, Секојдневна Маица, Летна Пролетна Маица за Маици. Материјал-65% Памук, 35% Лен. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обични Хавајски Кошули Со Копчиња За Мажи, Мала Тежина, Долг Ракав, Врат На Ревер, Маичка Со Копчиња, Хавајска Цврста Боја, Опуштена Летна Есенска Кошула. Повод-Машка Секојдневна Кошула Со Копчиња Погодна За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Плажа, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Натпревар - Оваа Маица Со Долги Ракави Е Совршена За Комбинирање Со Јакни, Кардиган, Фармерки, Шорцеви, Секојдневни Спортски Панталони и Товарни Шорцеви Погодни За Пролет, Лето, Aut.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дуксер Од руно со качулка За возрасни 80% Памук / 20% Полистер, 330гр / 11оз • Двојна Постава на Аспираторот О�

Гилдан Менс Опремени Краток Ракав Маица Опремената маичка со кратки ракави е одлична мешавина на мода и

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Донесете го вашиот дух На Жаби Со Рогови ОД ТЦУ со вас, без оглед на облеката со оваа класична Атлетска А�

Бидете Смирени И Сакајте Патки Птичји Гуски Љубител На Животни Смешни Маици Маици Чувајте Мирни Новини

Големина На Табелата : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см / 41.34 "Рамо : 44см / 17.32"

Класичната удобност ја исполнува бојата со меките маици на вратот на овие мажи Достапни во широк спекта

Очекувајте трајна издржливост со оваа 100% памучна, унисекс маица за возрасни; нашите дизајни се отпечате

Не можете да погрешите Со ова Ако Ништо Не Промените Цитат Машка МашкаСлика од Шатерсток што ви дава авт

Помогнете во ширењето на свеста со овие Ја Сакам И Ја Поддржувам Мојата Девојка Маица Со Долги Ракави, с�

Scroll